Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
1. turnirja do 13 let za posameznike in dvojice v sezoni 2017/2018
Organizator: Badminton klub Konex,
Vodstvo turnirja: Rok Trampuž (041 273 260), Jona Gričar, Tea Forsthuber
Vrhovni sodnik: Eva Miklič
Kraj in čas: Športni center Konex
Cesta na Brdo 109, 1000 Ljubljana
Sobota, 7. oktober 2017, ob 9.30
Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekmovanja.
Število fantov: 42
Število deklet: 27

FANTJE
1. Pangršič Rio [2842](BK Bit)
2. Bastič Gašper [4185](BK Branik)
3. Medic Aljaž [4042](BK Brežice)
4. Motore Naj [2261](BK Brežice)
5. Zorko Blaž [3982](BK Brežice)
6. Koroša Mark [2193](BK Kungota)
7. Aberšek Mark [4257](BK Ljubljana)
8. Debevec Gašper [2482](BK Ljubljana)
9. Kotnik Peter [2937](BK Ljubljana)
10. Pale Stankov Nal [4256](BK Ljubljana)
11. Pangeršič Patrik [3416](BK Ljubljana)
12. Petrič Žiga [2485](BK Ljubljana)
13. Trobec Peter [2483](BK Ljubljana)
14. Trobec Gašper [2484](BK Ljubljana)
15. Breška Anže [3486](BK Medvode)
16. Gartner Luka [3487](BK Medvode)
17. Jelenc Tadej [2332](BK Medvode)
18. Kovačič Matevž [2705](BK Medvode)
19. Malenšek Jure [2702](BK Medvode)
20. Podgoršek Žiga [1296](BK Medvode)
21. Sagadin Jakob [4055](BK Medvode)
22. Ušeničnik Timotej [2302](BK Medvode)
23. Valenčak Lan [3926](BK Medvode)
24. Doler Žiga [2869](BK Mladost)
25. Gönc Blaž [2476](BK Mladost)
26. Kiralj Jakob [2475](BK Mladost)
27. Lebar Vid Gabriel [2477](BK Mladost)
28. Prša Tim [2868](BK Mladost)
29. Bregar Maks [4184](BK Olimpija)
30. Mistral Bor [2558](BK Olimpija)
31. Koščak Vid [2143](BK Mirna)
32. Križman Dan [2335](BK Mirna)
33. Ornik Tevž [2515](BK Mirna)
34. Šimić Anže [2337](BK Mirna)
35. Škrlj Tim [2376](BK Mirna)
36. Višček Nejc [4251](BK Mirna)
37. Jaklin Matic [3474](BK Konex)
38. Jeseničnik Vito [3464](BK Konex)
39. Mirtič Bor [3473](BK Konex)
40. Vozelj Tilen [3472](BK Konex)
41. Gorenšek Valentin [4191](BK Karizma)
42. Mlekuš Aljaž [3395](BK Karizma)

DVOJICE FANTJE
1 2143 - Vid Koščak (BK Mirna) in 2335 - Dan Križman (BK Mirna)
2 2337 - Anže Šimić (BK Mirna) in 2376 - Tim Škrlj (BK Mirna)
3 2515 - Tevž Ornik (BK Mirna) in 4251 - Nejc Višček (BK Mirna)
4 1296 - Žiga Podgoršek (BK Medvode) in 2302 - Timotej Ušeničnik (BK Medvode)
5 4185 - Gašper Bastič (BK Branik) in brez soigralca
6 2484 - Gašper Trobec (BK Ljubljana) in 2937 - Peter Kotnik (BK Ljubljana)
7 2482 - Gašper Debevec (BK Ljubljana) in 2483 - Peter Trobec (BK Ljubljana)
8 2558 - Bor Mistral (BK Olimpija) in brez soigralca
9 4257 - Mark Aberšek (BK Ljubljana) in 3416 - Patrik Pangeršič (BK Ljubljana)
10 2869 - Žiga Doler (BK Mladost) in 2475 - Jakob Kiralj (BK Mladost)
11 2476 - Blaž Gönc (BK Mladost) in 2477 - Vid Gabriel Lebar (BK Mladost)
12 2868 - Tim Prša (BK Mladost) in brez soigralca
13 2193 - Mark Koroša (BK Kungota) in 2332 - Tadej Jelenc (BK Medvode)
14 2702 - Jure Malenšek (BK Medvode) in 3926 - Lan Valenčak (BK Medvode)
15 3487 - Luka Gartner (BK Medvode) in 2705 - Matevž Kovačič (BK Medvode)
16 3486 - Anže Breška (BK Medvode) in 4055 - Jakob Sagadin (BK Medvode)
DEKLETA
1. Moltara Lea [2876](BK Bit)
2. Gleich Nina [3987](BK Branik)
3. Gleich Mia [3986](BK Branik)
4. Medved Dea [3419](BK Branik)
5. Simerl Tisa [4254](BK Branik)
6. Bajt Neža [4255](BK Ljubljana)
7. Blazina Anja [2481](BK Ljubljana)
8. Korent Ariana [2480](BK Ljubljana)
9. Andrejaš Eva [2551](BK Medvode)
10. Oblak Maša [2552](BK Medvode)
11. Žagar Živa [2772](BK Medvode)
12. Bedič Nika [2334](BK Mladost)
13. Alič Tinkara [2547](BK Olimpija)
14. Kavčič Tara [2342](BK Mirna)
15. Krištof Neža [2340](BK Mirna)
16. Zupančič Manca [2330](BK Mirna)
17. Cenčič Klara [4183](BK Konex)
18. Jaklin Lana [3471](BK Konex)
19. Radženović Shana [2347](BK Konex)
20. Šter Špela [3468](BK Konex)
21. Lesjak Zala [4193](BK Karizma)
22. Mlinarič Manca [2935](BK Karizma)
23. Novak Klara [4240](BK Karizma)
24. Oder Bela [2936](BK Karizma)
25. Razgoršek Nina [2948](BK Karizma)
26. Sekereš Alma [2934](BK Karizma)
27. Višner Maša [4249](BK Karizma)

DVOJICE DEKLETA
1 2340 - Neža Krištof (BK Mirna) in 2342 - Tara Kavčič (BK Mirna)
2 2936 - Bela Oder (BK Karizma) in 2934 - Alma Sekereš (BK Karizma)
3 2935 - Manca Mlinarič (BK Karizma) in 2948 - Nina Razgoršek (BK Karizma)
4 4193 - Zala Lesjak (BK Karizma) in 4249 - Maša Višner (BK Karizma)
5 2547 - Tinkara Alič (BK Olimpija) in 2330 - Manca Zupančič (BK Mirna)
6 3986 - Mia Gleich (BK Branik) in 3419 - Dea Medved (BK Branik)
7 2480 - Ariana Korent (BK Ljubljana) in 2481 - Anja Blazina (BK Ljubljana)
8 2551 - Eva Andrejaš (BK Medvode) in 2347 - Shana Radženović (BK Konex)
9 2552 - Maša Oblak (BK Medvode) in 2772 - Živa Žagar (BK Medvode)
10 2330 - Manca Zupančič (BK Mirna) in 2547 - Tinkara Alič (BK Olimpija)
11 4254 - Tisa Simerl (BK Branik) in 3987 - Nina Gleich (BK Branik)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel