Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
1. turnirja do 17 let za posameznike in dvojice v sezoni 2017/2018
Organizator: Badminton klub Konex
Vodstvo turnirja: Rok Trampuž (041 273 260), Jona Gričar, Tea Forsthuber
Vrhovni sodnik: Eva Miklič
Kraj in čas: Športni center Konex,
Cesta na Brdo 109, 1000 Ljubljana
Sobota, 7. oktober 2017, ob 9.30
Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekmovanja.
Število fantov: 20
Število deklet: 16

FANTJE
1. Babnik Jan [2017](BK Bit)
2. Babnik Maj [2233](BK Bit)
3. Bambič Simon [3200](BK Bit)
4. Pečovnik Klemen [2490](BK Bit)
5. Smrkolj Blaž [1924](BK Bit)
6. Gungl Filip [2319](BK Kungota)
7. Šoštarič Arne [2320](BK Kungota)
8. Cesar Ožbej [2221](BK Ljubljana)
9. Poboljšaj Maj [1922](BK Ljubljana)
10. Bizjak Gal [1926](BK Medvode)
11. Ivančič Jaka [505](BK Medvode)
12. Podgoršek Luka [1303](BK Medvode)
13. Trojanšek Matic [1269](BK Medvode)
14. Hranilovič Tameron [1182](BK Mladost)
15. Alič Gregor [1489](BK Olimpija)
16. Pečovnik Andraž [2491](BK Olimpija)
17. Herman Matevž [1122](BK Mirna)
18. Zupančič Nik [1507](BK Mirna)
19. Mesarič Mark [1989](BK Konex)
20. Sotlar Žan [2217](BK Konex)

DVOJICE FANTJE
1 2319 - Filip Gungl (BK Kungota) in brez soigralca
2 1122 - Matevž Herman (BK Mirna) in 1507 - Nik Zupančič (BK Mirna)
3 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode) in 2017 - Jan Babnik (BK Bit)
4 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode) in 2089 - Simon Bambič (BK Ljubljana)
5 1303 - Luka Podgoršek (BK Medvode) in 1269 - Matic Trojanšek (BK Medvode)
6 2491 - Andraž Pečovnik (BK Olimpija) in brez soigralca
7 1989 - Mark Mesarič (BK Konex) in 2217 - Žan Sotlar (BK Konex)
8 1182 - Tameron Hranilovič (BK Mladost) in brez soigralca
DEKLETA
1. Brajkovič Nike [2019](BK Bit)
2. Ekart Veronika [2191](BK Branik)
3. Frank Neža [1725](BK Branik)
4. Potočnik Urška [2006](BK Branik)
5. Žuran Zala [1995](BK Branik)
6. Kevo Katarina [2260](BK Brežice)
7. Koman Maja [2025](BK Kungota)
8. Mak Lea [760](BK Kungota)
9. Jordan Anja [2022](BK Ljubljana)
10. Novak Zoja [1965](BK Ljubljana)
11. Pipan Lina [1987](BK Medvode)
12. Pipan Taja [1131](BK Medvode)
13. Škrban Kaja [2870](BK Mladost)
14. Alič Špela [2206](BK Olimpija)
15. Spiller Mia [1988](BK Olimpija)
16. Vračar Maruša [1966](BK Olimpija)

DVOJICE DEKLETA
1 760 - Lea Mak (BK Kungota) in 2025 - Maja Koman (BK Kungota)
2 1131 - Taja Pipan (BK Medvode) in 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija)
3 1987 - Lina Pipan (BK Medvode) in 2206 - Špela Alič (BK Olimpija)
4 2006 - Urška Potočnik (BK Branik) in 1725 - Neža Frank (BK Branik)
5 1995 - Zala Žuran (BK Branik) in 2191 - Veronika Ekart (BK Branik)
6 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija) in 1131 - Taja Pipan (BK Medvode)
7 2206 - Špela Alič (BK Olimpija) in 1987 - Lina Pipan (BK Medvode)
8 2022 - Anja Jordan (BK Ljubljana) in 2019 - Nike Brajkovič (BK Bit)
9 2260 - Katarina Kevo (BK Brežice) in brez soigralke
10 2870 - Kaja Škrban (BK Mladost) in brez soigralke

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel