Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
1. turnirja do 15 let za posameznike in dvojice v sezoni 2017/2018
Organizator: Badminton klub BIT
Vodstvo turnirja: Tadej Šeme
Vrhovni sodnik:
Kraj in čas: Dvorana BIT Center Hotel,
Litijska 57,
1000 Ljubljana
NEDELJA, 12. november 2017, ob 9.30
Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekmovanja.
Število fantov: 46
Število deklet: 23

FANTJE
1. Anželj Sebastjan [4197](BK Bit)
2. Babnik Jan [2017](BK Bit)
3. Babnik Maj [2233](BK Bit)
4. Cetinski Svit [2949](BK Bit)
5. Grad Filip [2134](BK Bit)
6. Hernec Rok [2135](BK Bit)
7. Korene Žan [2150](BK Bit)
8. Krumpak Jan [2468](BK Bit)
9. Perpar Arne Nik [2467](BK Bit)
10. Rubin Domen [2149](BK Bit)
11. Dugonik Filip [2283](BK Branik)
12. Mernik Simon [2791](BK Branik)
13. Pungartnik Andraž [2095](BK Branik)
14. Hribar Timotej [2792](BK Brežice)
15. Motore Naj [2261](BK Brežice)
16. Koroša Mark [2193](BK Kungota)
17. Riboli Patrik [2318](BK Kungota)
18. Volk Matija [2925](BK Ljubljana)
19. Hudeček Šefic Urban [2912](BK Medvode)
20. Jelenc Blaž [2211](BK Medvode)
21. Langerholc Klemen [4323](BK Medvode)
22. Lasič Gaj [2030](BK Medvode)
23. Lenarčič Kevin Lin [1267](BK Medvode)
24. Perič Marovt Jaka [2028](BK Medvode)
25. Podgoršek Žiga [1296](BK Medvode)
26. Šantl Rok [4194](BK Medvode)
27. Vran Gal [2771](BK Medvode)
28. Žagar Matic [1260](BK Medvode)
29. Gabor David [2871](BK Mladost)
30. Gavrilovič Luka [2926](BK Mladost)
31. Hac Györköš Anel [1164](BK Mladost)
32. Tibaut Žiga [1159](BK Mladost)
33. Herman Matevž [1122](BK Mirna)
34. Šimić Andraž [2336](BK Mirna)
35. Sladič Tim [1519](BK Mirna)
36. Zupančič Nik [1507](BK Mirna)
37. Černe Domen [2782](BK Konex)
38. Godler Majerle Svit [4213](BK Konex)
39. Gorenčič Maks [2029](BK Konex)
40. Mesarič Mark [1989](BK Konex)
41. Zobec Maj [2333](BK Konex)
42. Gorenšek Valentin [4191](BK Karizma)
43. Paškvan Tijan [4190](BK Karizma)
44. Klemenčič Aleksej [2723](Športno društvo Sele-Vrhe)
45. Lasbaher Bor [2745](Športno društvo Sele-Vrhe)
46. Predik Val [2743](Športno društvo Sele-Vrhe)

DVOJICE FANTJE
1 2029 - Maks Gorenčič (BK Konex) in 2782 - Domen Černe (BK Konex)
2 1857 - Andraž Pungartnik (BK Branik) in 2017 - Jan Babnik (BK Bit)
3 2723 - Aleksej Klemenčič (Športno društvo Sele-Vrhe) in 2745 - Bor Lasbaher (Športno društvo Sele-Vrhe)
4 2233 - Maj Babnik (BK Bit) in 1164 - Anel Hac Györköš (BK Mladost)
5 2150 - Žan Korene (BK Bit) in 2134 - Filip Grad (BK Bit)
6 2149 - Domen Rubin (BK Bit) in 2949 - Svit Cetinski (BK Bit)
7 2467 - Arne Nik Perpar (BK Bit) in 4197 - Sebastjan Anželj (BK Bit)
8 2017 - Jan Babnik (BK Bit) in 1857 - Andraž Pungartnik (BK Branik)
9 4191 - Valentin Gorenšek (BK Karizma) in 4190 - Tijan Paškvan (BK Karizma)
10 2871 - David Gabor (BK Mladost) in 2926 - Luka Gavrilovič (BK Mladost)
11 1159 - Žiga Tibaut (BK Mladost) in brez soigralca
12 1122 - Matevž Herman (BK Mirna) in 1507 - Nik Zupančič (BK Mirna)
13 1519 - Tim Sladič (BK Mirna) in 2336 - Andraž Šimić (BK Mirna)
14 2193 - Mark Koroša (BK Kungota) in 1296 - Žiga Podgoršek (BK Medvode)
15 2318 - Patrik Riboli (BK Kungota) in 2791 - Simon Mernik (BK Branik)
16 2028 - Jaka Perič Marovt (BK Medvode) in 1267 - Kevin Lin Lenarčič (BK Medvode)
17 1296 - Žiga Podgoršek (BK Medvode) in 2193 - Mark Koroša (BK Kungota)
18 2912 - Urban Hudeček Šefic (BK Medvode) in 4194 - Rok Šantl (BK Medvode)
19 4323 - Klemen Langerholc (BK Medvode) in 2771 - Gal Vran (BK Medvode)
20 2743 - Val Predik (Športno društvo Sele-Vrhe) in brez soigralca
DEKLETA
1. Ham Pika [2470](BK Bit)
2. Ham Maša [2469](BK Bit)
3. Bratkovič Mia [2904](BK Branik)
4. Godec Sara [2789](BK Branik)
5. Kevo Katarina [2260](BK Brežice)
6. Vogrinc Maruša [4318](BK Brežice)
7. Koman Maja [2025](BK Kungota)
8. Jordan Anja [2022](BK Ljubljana)
9. Novak Zoja [1965](BK Ljubljana)
10. Cerar Tjaša [2230](BK Medvode)
11. Ivanič Špela [1253](BK Medvode)
12. Pipan Lina [1987](BK Medvode)
13. Bedič Nika [2334](BK Mladost)
14. Alič Špela [2206](BK Olimpija)
15. Justin Ajda [2343](BK Konex)
16. Matovič Kim [2473](BK Konex)
17. Štern Stela [3470](BK Konex)
18. Zdešar Ajda [2471](BK Konex)
19. Mlinarič Manca [2935](BK Karizma)
20. Oder Bela [2936](BK Karizma)
21. Razgoršek Nina [2948](BK Karizma)
22. Sekereš Alma [2934](BK Karizma)
23. Zorman Kara [4319](Športno društvo Sele-Vrhe)

DVOJICE DEKLETA
1 2469 - Maša Ham (BK Bit) in 2470 - Pika Ham (BK Bit)
2 2260 - Katarina Kevo (BK Brežice) in brez soigralke
3 2343 - Ajda Justin (BK Konex) in 2473 - Kim Matovič (BK Konex)
4 2904 - Mia Bratkovič (BK Branik) in 2789 - Sara Godec (BK Branik)
5 2022 - Anja Jordan (BK Ljubljana) in 1965 - Zoja Novak (BK Ljubljana)
6 2948 - Nina Razgoršek (BK Karizma) in 2935 - Manca Mlinarič (BK Karizma)
7 2936 - Bela Oder (BK Karizma) in 2934 - Alma Sekereš (BK Karizma)
8 2334 - Nika Bedič (BK Mladost) in 2096 - Maja Koman (BK Kungota)
9 2230 - Tjaša Cerar (BK Medvode) in 1253 - Špela Ivanič (BK Medvode)
10 2206 - Špela Alič (BK Olimpija) in 1987 - Lina Pipan (BK Medvode)
11 1987 - Lina Pipan (BK Medvode) in 2206 - Špela Alič (BK Olimpija)
12 4319 - Kara Zorman (Športno društvo Sele-Vrhe) in brez soigralke

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel