Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
2. turnirja AB kategorije za posameznike in dvojice v sezoni 2017/2018
Organizator: Badmintonski klub BIT
Vodstvo turnirja: Tadej Šeme
Vrhovni sodnik: Jure Babnik
Kraj in čas: Dvorana BIT Center Hotel,
Litijska 57,
1000 Ljubljana
SOBOTA in NEDELJA, 11. in 12. november 2017

Sobota:
9.30 Moški in ženske posamezno
13.00 Moške, ženske in mešane dvojice

Nedelja od 10.00 dalje
(točen razpored bo objavljen na spletu)

Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekmovanja!

Po posvetu z vrhovnim sodnikom bomo določene discipline zaradi morebitnega manjšega števila prijav zaključili že v soboto.
Število fantov: 37
Število deklet: 13

FANTJE
1. Babnik Jan [2017](BK Bit)
2. Krapež Andraž [154](BK Bit)
3. Maksimovič Natan [799](BK Bit)
4. Sabljič Igor [1484](BK Bit)
5. Smrkolj Blaž [1924](BK Bit)
6. Zalar Tilen [794](BK Bit)
7. Klančar Daniel [255](BK Branik)
8. Lesničar Klemen [784](BK Branik)
9. Masten Miha [1724](BK Branik)
10. Osterc Vanja [178](BK Branik)
11. Rudolf Jurij [581](BK Branik)
12. Vihtelič Miran [563](ŠRD Idrija)
13. Flis Primož [87](BK Ljubljana)
14. Jordan Nejc [2023](BK Ljubljana)
15. Krkač Matjaž [1984](BK Ljubljana)
16. Plesničar Tadej [3502](BK Ljubljana)
17. Poboljšaj Maj [1922](BK Ljubljana)
18. Stanič Jure [108](BK Ljubljana)
19. Uršič Tomaž [98](BK Ljubljana)
20. Bizjak Gal [1926](BK Medvode)
21. Cerkovnik Martin [119](BK Medvode)
22. Ivančič Jaka [505](BK Medvode)
23. Ivančič Miha [180](BK Medvode)
24. Kolar Tej [1132](BK Medvode)
25. Šuštar Grega [1991](BK Medvode)
26. Alič Gregor [1489](BK Olimpija)
27. Spiller Ian [1037](BK Olimpija)
28. Vračar Žiga [648](BK Olimpija)
29. Zaviršek Nejc [722](BK Olimpija)
30. Bajuk Matevž [12](BK Mirna)
31. Krivec Gašper [410](BK Mirna)
32. Laznik Žan [23](BK Mirna)
33. Laznik Domen [377](BK Mirna)
34. Miklič Sebastijan [151](BK Mirna)
35. Kršinar Simon [3562](BK Konex)
36. Pečanič Milko [1244](BK Konex)
37. Plevnik Pirkmajer Miha [3561](BK Konex)

DVOJICE FANTJE
1 247 - Tadej Šeme (BK Bit) in 245 - Marko Kroflič (BK Bit)
2 1484 - Igor Sabljič (BK Bit) in 1740 - Klemen Korenčič (BK Bit)
3 799 - Natan Maksimovič (BK Bit) in 1924 - Blaž Smrkolj (BK Bit)
4 154 - Andraž Krapež (BK Bit) in 794 - Tilen Zalar (BK Bit)
5 255 - Daniel Klančar (BK Branik) in 1132 - Tej Kolar (BK Medvode)
6 784 - Klemen Lesničar (BK Branik) in 683 - Domen Lonzarič (BK Branik)
7 9 - Urban Turk (BK Mirna) in 11 - Aljoša Turk (BK Mirna)
8 310 - Aleš Murn (BK Mirna) in 12 - Matevž Bajuk (BK Mirna)
9 23 - Žan Laznik (BK Mirna) in 151 - Sebastijan Miklič (BK Mirna)
10 410 - Gašper Krivec (BK Mirna) in 377 - Domen Laznik (BK Mirna)
11 1489 - Gregor Alič (BK Olimpija) in 648 - Žiga Vračar (BK Olimpija)
12 2023 - Nejc Jordan (BK Ljubljana) in 1922 - Maj Poboljšaj (BK Ljubljana)
13 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode) in 2017 - Jan Babnik (BK Bit)
14 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode) in 1724 - Miha Masten (BK Branik)
15 1132 - Tej Kolar (BK Medvode) in 255 - Daniel Klančar (BK Branik)
16 180 - Miha Ivančič (BK Medvode) in 119 - Martin Cerkovnik (BK Medvode)
17 2017 - Jan Babnik (BK Bit) in 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode)
DEKLETA
1. Brajkovič Nike [2019](BK Bit)
2. Kotar Nina [244](BK Bit)
3. Frank Neža [1725](BK Branik)
4. Križman Lea [2808](BK Branik)
5. Pipan Taja [1131](BK Medvode)
6. Polanc Petra [576](BK Medvode)
7. Kovač Ana [298](BK Olimpija)
8. Vračar Maruša [1966](BK Olimpija)
9. Arih Nika [375](BK Mirna)
10. Bajuk Jerca [18](BK Mirna)
11. Cizelj Ema [188](BK Mirna)
12. Gričar Jona [458](BK Konex)
13. Miklič Eva [38](BK Konex)

DVOJICE DEKLETA
1 156 - Cecilija Barut (BK Bit) in 244 - Nina Kotar (BK Bit)
2 171 - Eva Gruber (BK Branik) in 1725 - Neža Frank (BK Branik)
3 18 - Jerca Bajuk (BK Mirna) in 188 - Ema Cizelj (BK Mirna)
4 375 - Nika Arih (BK Mirna) in 576 - Petra Polanc (BK Medvode)
5 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija) in 1131 - Taja Pipan (BK Medvode)
6 95 - Nika Koncut (BK Mladost) in 96 - Sabina Magyar (BK Mladost)
7 576 - Petra Polanc (BK Medvode) in 375 - Nika Arih (BK Mirna)
8 1131 - Taja Pipan (BK Medvode) in 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija)
9 2019 - Nike Brajkovič (BK Bit) in 419 - Alja Novak (BK Bit)
10 375 - Nika Arih (BK Mirna) in 576 - Petra Polanc (BK Medvode)

MEŠANE DVOJICE
1 255 - Daniel Klančar (BK Branik) in 1725 - Neža Frank (BK Branik)
2 784 - Klemen Lesničar (BK Branik) in 171 - Eva Gruber (BK Branik)
3 188 - Ema Cizelj (BK Mirna) in 11 - Aljoša Turk (BK Mirna)
4 375 - Nika Arih (BK Mirna) in 9 - Urban Turk (BK Mirna)
5 648 - Žiga Vračar (BK Olimpija) in 2206 - Špela Alič (BK Olimpija)
6 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija) in 1724 - Miha Masten (BK Branik)
7 119 - Martin Cerkovnik (BK Medvode) in 2004 - Taja Cerkovnik (BK Medvode)
8 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode) in 1131 - Taja Pipan (BK Medvode)
9 180 - Miha Ivančič (BK Medvode) in 576 - Petra Polanc (BK Medvode)
10 794 - Tilen Zalar (BK Bit) in 244 - Nina Kotar (BK Bit)
11 1924 - Blaž Smrkolj (BK Bit) in 2019 - Nike Brajkovič (BK Bit)
12 799 - Natan Maksimovič (BK Bit) in 551 - Alja Novak (BK Bit)
13 18 - Jerca Bajuk (BK Mirna) in 310 - Aleš Murn (BK Mirna)
14 298 - Ana Kovač (BK Olimpija) in 722 - Nejc Zaviršek (BK Olimpija)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel