Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
3. turnirja AB kategorije za posameznike in dvojice v sezoni 2017/2018
Organizator: Badminton klub Medvode
Vodstvo turnirja: Matevž Šrekl (031325194)
Vrhovni sodnik: Matic Ivančič
Kraj in čas: Športna dvorana Medvode,
Ostrovrharjeva 4,
1215 Medvode
SOBOTA in NEDELJA, 13. in 14. januar 2018

Sobota:
9.30 Moški in ženske posamezno
13.00 Moške, ženske in mešane dvojice

Nedelja od 10.00 dalje
(točen razpored bo objavljen na spletu)

Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekmovanja!

Po posvetu z vrhovnim sodnikom bomo določene discipline zaradi morebitnega manjšega števila prijav zaključili že v soboto.
Število fantov: 32
Število deklet: 13

FANTJE
1. Babnik Jan [2017](BK Bit)
2. Bambič Simon [3200](BK Bit)
3. Maksimovič Natan [799](BK Bit)
4. Sabljič Igor [1484](BK Bit)
5. Smrkolj Blaž [1924](BK Bit)
6. Zalar Tilen [794](BK Bit)
7. Klančar Daniel [255](BK Branik)
8. Klemenc Blaž [2007](BK Branik)
9. Lesničar Klemen [784](BK Branik)
10. Masten Miha [1724](BK Branik)
11. Osterc Vanja [178](BK Branik)
12. Božič Simon [2044](BK Brežice)
13. Vučajnk David [2110](BK Brežice)
14. Bajželj Mitja [1712](BK Ljubljana)
15. Krkač Matjaž [1984](BK Ljubljana)
16. Plesničar Tadej [3502](BK Ljubljana)
17. Poboljšaj Maj [1922](BK Ljubljana)
18. Stanič Jure [108](BK Ljubljana)
19. Bizjak Gal [1926](BK Medvode)
20. Cerkovnik Martin [119](BK Medvode)
21. Ivančič Miha [180](BK Medvode)
22. Ivanič Miha [122](BK Medvode)
23. Kolar Tej [1132](BK Medvode)
24. Podgoršek Luka [1303](BK Medvode)
25. Šuštar Grega [1991](BK Medvode)
26. Alič Gregor [1489](BK Olimpija)
27. Spiller Ian [1037](BK Olimpija)
28. Vračar Žiga [648](BK Olimpija)
29. Bajuk Matevž [12](BK Mirna)
30. Krivec Gašper [410](BK Mirna)
31. Miklič Sebastijan [151](BK Mirna)
32. Plevnik Pirkmajer Miha [3561](BK Konex)

DVOJICE FANTJE
1 255 - Daniel Klančar (BK Branik) in 683 - Domen Lonzarič (BK Branik)
2 1724 - Miha Masten (BK Branik) in 2007 - Blaž Klemenc (BK Branik)
3 410 - Gašper Krivec (BK Mirna) in 180 - Miha Ivančič (BK Medvode)
4 151 - Sebastijan Miklič (BK Mirna) in brez soigralca
5 119 - Martin Cerkovnik (BK Medvode) in 122 - Miha Ivanič (BK Medvode)
6 1132 - Tej Kolar (BK Medvode) in 151 - Sebastijan Miklič (BK Mirna)
7 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode) in 2017 - Jan Babnik (BK Bit)
8 648 - Žiga Vračar (BK Olimpija) in 1489 - Gregor Alič (BK Olimpija)
9 820 - Matic Krošelj (BK Brežice) in 2044 - Simon Božič (BK Brežice)
10 794 - Tilen Zalar (BK Bit) in 154 - Andraž Krapež (BK Bit)
11 1484 - Igor Sabljič (BK Bit) in 1924 - Blaž Smrkolj (BK Bit)
12 12 - Matevž Bajuk (BK Mirna) in 19 - Mitja Šemrov (BK Mirna)
13 9 - Urban Turk (BK Mirna) in 11 - Aljoša Turk (BK Mirna)
DEKLETA
1. Brajkovič Nike [2019](BK Bit)
2. Kotar Nina [244](BK Bit)
3. Frank Neža [1725](BK Branik)
4. Križman Lea [2808](BK Branik)
5. Žuran Zala [1995](BK Branik)
6. Bevk Eva [1578](BK Ljubljana)
7. Jordan Anja [2022](BK Ljubljana)
8. Stanković Kaja [157](BK Ljubljana)
9. Polanc Petra [576](BK Medvode)
10. Vračar Maruša [1966](BK Olimpija)
11. Arih Nika [375](BK Mirna)
12. Bajuk Jerca [18](BK Mirna)
13. Cizelj Ema [188](BK Mirna)

DVOJICE DEKLETA
1 1725 - Neža Frank (BK Branik) in 1995 - Zala Žuran (BK Branik)
2 157 - Kaja Stanković (BK Ljubljana) in 576 - Petra Polanc (BK Medvode)
3 188 - Ema Cizelj (BK Mirna) in 18 - Jerca Bajuk (BK Mirna)
4 576 - Petra Polanc (BK Medvode) in 157 - Kaja Stanković (BK Ljubljana)
5 2019 - Nike Brajkovič (BK Bit) in 244 - Nina Kotar (BK Bit)

MEŠANE DVOJICE
1 255 - Daniel Klančar (BK Branik) in 1725 - Neža Frank (BK Branik)
2 683 - Domen Lonzarič (BK Branik) in 95 - Nika Koncut (BK Mladost)
3 2007 - Blaž Klemenc (BK Branik) in 2808 - Lea Križman (BK Branik)
4 375 - Nika Arih (BK Mirna) in 9 - Urban Turk (BK Mirna)
5 11 - Aljoša Turk (BK Mirna) in 188 - Ema Cizelj (BK Mirna)
6 18 - Jerca Bajuk (BK Mirna) in 19 - Mitja Šemrov (BK Mirna)
7 180 - Miha Ivančič (BK Medvode) in 576 - Petra Polanc (BK Medvode)
8 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija) in 722 - Nejc Zaviršek (BK Olimpija)
9 2206 - Špela Alič (BK Olimpija) in 648 - Žiga Vračar (BK Olimpija)
10 799 - Natan Maksimovič (BK Bit) in 419 - Alja Novak (BK Bit)
11 2022 - Anja Jordan (BK Ljubljana) in 1922 - Maj Poboljšaj (BK Ljubljana)
12 1965 - Zoja Novak (BK Ljubljana) in 108 - Jure Stanič (BK Ljubljana)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel