Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
2. turnirja do 15 let za posameznike in dvojice v sezoni 2017/2018
Organizator: Badminton klub Medvode
Vodstvo turnirja: Matevž Šrekl
Vrhovni sodnik: Matic Ivančič
Kraj in čas: Športna dvorana Medvode,
Ostrovrharjeva 4,
1215 Medvode
NEDELJA, 14. januar 2018, ob 9.00
Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekmovanja.
Število fantov: 55
Število deklet: 28

FANTJE
1. Anželj Sebastjan [4197](BK Bit)
2. Babnik Maj [2233](BK Bit)
3. Babnik Jan [2017](BK Bit)
4. Cetinski Svit [2949](BK Bit)
5. Grad Filip [2134](BK Bit)
6. Hernec Rok [2135](BK Bit)
7. Krumpak Jan [2468](BK Bit)
8. Mernik Simon [2791](BK Branik)
9. Pungartnik Andraž [2095](BK Branik)
10. Roškarič Miha [3420](BK Branik)
11. Hribar Timotej [2792](BK Brežice)
12. Motore Naj [2261](BK Brežice)
13. Gungl Filip [2319](BK Kungota)
14. Koroša Mark [2193](BK Kungota)
15. Riboli Patrik [2318](BK Kungota)
16. Pale Stankov Nal [4256](BK Ljubljana)
17. Petrič Žiga [2485](BK Ljubljana)
18. Volk Matija [2925](BK Ljubljana)
19. Furlan Bor [4198](BK Medvode)
20. Govekar Vid [4486](BK Medvode)
21. Hudeček Šefic Urban [2912](BK Medvode)
22. Jelenc Blaž [2211](BK Medvode)
23. Jelenc Tadej [2332](BK Medvode)
24. Kralj Luka [4481](BK Medvode)
25. Langerholc Klemen [4323](BK Medvode)
26. Lasič Gaj [2030](BK Medvode)
27. Lenarčič Kevin Lin [1267](BK Medvode)
28. Perič Marovt Jaka [2028](BK Medvode)
29. Podgoršek Žiga [1296](BK Medvode)
30. Primožič Lin [2765](BK Medvode)
31. Šantl Rok [4194](BK Medvode)
32. Ušeničnik Timotej [2302](BK Medvode)
33. Vran Gal [2771](BK Medvode)
34. Vrbec Tim [2366](BK Medvode)
35. Žagar Matic [1260](BK Medvode)
36. Zor Matic [2773](BK Medvode)
37. Gabor David [2871](BK Mladost)
38. Gavrilovič Luka [2926](BK Mladost)
39. Hac Györköš Anel [1164](BK Mladost)
40. Litrop Žan [4053](BK Mladost)
41. Herman Matevž [1122](BK Mirna)
42. Koščak Vid [2143](BK Mirna)
43. Sladič Tim [1519](BK Mirna)
44. Zupančič Nik [1507](BK Mirna)
45. Černe Domen [2782](BK Konex)
46. Godler Majerle Svit [4213](BK Konex)
47. Gorenčič Maks [2029](BK Konex)
48. Mesarič Mark [1989](BK Konex)
49. Počivašek Maks [3563](BK Konex)
50. Zobec Maj [2333](BK Konex)
51. Gorenšek Valentin [4191](BK Karizma)
52. Paškvan Tijan [4190](BK Karizma)
53. Klemenčič Aleksej [2723](Športno društvo Sele-Vrhe)
54. Lasbaher Bor [2745](Športno društvo Sele-Vrhe)
55. Predik Val [2743](Športno društvo Sele-Vrhe)
DEKLETA
1. Ham Maša [2469](BK Bit)
2. Ham Pika [2470](BK Bit)
3. Bratkovič Mia [2904](BK Branik)
4. Godec Sara [2789](BK Branik)
5. Kokalj Katja [2814](BK Branik)
6. Tripkovič Neja [2813](BK Branik)
7. Kevo Katarina [2260](BK Brežice)
8. Vogrinc Maruša [4318](BK Brežice)
9. Koman Maja [2025](BK Kungota)
10. Cernjak Vižintin Anamarija [4211](BK Ljubljana)
11. Jordan Anja [2022](BK Ljubljana)
12. Novak Zoja [1965](BK Ljubljana)
13. Andrejaš Eva [2551](BK Medvode)
14. Cerar Tjaša [2230](BK Medvode)
15. Ivanič Špela [1253](BK Medvode)
16. Pipan Lina [1987](BK Medvode)
17. Bedič Nika [2334](BK Mladost)
18. Alič Špela [2206](BK Olimpija)
19. Zupančič Manca [2330](BK Mirna)
20. Justin Ajda [2343](BK Konex)
21. Matovič Kim [2473](BK Konex)
22. Štern Stela [3470](BK Konex)
23. Zdešar Ajda [2471](BK Konex)
24. Novak Klara [4240](BK Karizma)
25. Oder Bela [2936](BK Karizma)
26. Razgoršek Nina [2948](BK Karizma)
27. Sekereš Alma [2934](BK Karizma)
28. Zorman Kara [4319](Športno društvo Sele-Vrhe)

MEŠANE DVOJICE
1 1857 - Andraž Pungartnik (BK Branik) in 2260 - Katarina Kevo (BK Brežice)
2 2022 - Anja Jordan (BK Ljubljana) in 1122 - Matevž Herman (BK Mirna)
3 1965 - Zoja Novak (BK Ljubljana) in 1507 - Nik Zupančič (BK Mirna)
4 2025 - Maja Koman (BK Kungota) in 2319 - Filip Gungl (BK Kungota)
5 2143 - Vid Koščak (BK Mirna) in 2330 - Manca Zupančič (BK Mirna)
6 1965 - Zoja Novak (BK Ljubljana) in 1507 - Nik Zupančič (BK Mirna)
7 2022 - Anja Jordan (BK Ljubljana) in 1122 - Matevž Herman (BK Mirna)
8 1519 - Tim Sladič (BK Mirna) in brez soigralke
9 2333 - Maj Zobec (BK Konex) in 2472 - Kim Matovič (BK Konex)
10 1989 - Mark Mesarič (BK Konex) in 2343 - Ajda Justin (BK Konex)
11 3563 - Maks Počivašek (BK Konex) in 2471 - Ajda Zdešar (BK Konex)
12 4213 - Svit Godler Majerle (BK Konex) in 3470 - Stela Štern (BK Konex)
13 2904 - Mia Bratkovič (BK Branik) in brez soigralca
14 2789 - Sara Godec (BK Branik) in brez soigralca
15 2814 - Katja Kokalj (BK Branik) in brez soigralca
16 2813 - Neja Tripkovič (BK Branik) in brez soigralca
17 1164 - Anel Hac Györköš (BK Mladost) in 2206 - Špela Alič (BK Olimpija)
18 2334 - Nika Bedič (BK Mladost) in 1296 - Žiga Podgoršek (BK Medvode)
19 1267 - Kevin Lin Lenarčič (BK Medvode) in 1987 - Lina Pipan (BK Medvode)
20 1296 - Žiga Podgoršek (BK Medvode) in 2334 - Nika Bedič (BK Mladost)
21 2206 - Špela Alič (BK Olimpija) in 1164 - Anel Hac Györköš (BK Mladost)
22 2912 - Urban Hudeček Šefic (BK Medvode) in 2551 - Eva Andrejaš (BK Medvode)
23 1260 - Matic Žagar (BK Medvode) in 2772 - Živa Žagar (BK Medvode)
24 2028 - Jaka Perič Marovt (BK Medvode) in 2230 - Tjaša Cerar (BK Medvode)
25 2211 - Blaž Jelenc (BK Medvode) in 1253 - Špela Ivanič (BK Medvode)
26 2332 - Tadej Jelenc (BK Medvode) in brez soigralke
27 2723 - Aleksej Klemenčič (Športno društvo Sele-Vrhe) in 4319 - Kara Zorman (Športno društvo Sele-Vrhe)
28 2745 - Bor Lasbaher (Športno društvo Sele-Vrhe) in 2948 - Nina Razgoršek (BK Karizma)
29 2743 - Val Predik (Športno društvo Sele-Vrhe) in brez soigralke
30 4190 - Tijan Paškvan (BK Karizma) in 2934 - Alma Sekereš (BK Karizma)
31 4191 - Valentin Gorenšek (BK Karizma) in 2936 - Bela Oder (BK Karizma)
32 2949 - Svit Cetinski (BK Bit) in 2469 - Maša Ham (BK Bit)
33 2468 - Jan Krumpak (BK Bit) in 2470 - Pika Ham (BK Bit)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel