Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
61. Državno člansko prvenstvo
Organizator: BK Olimpija
Vodstvo turnirja: Maja Pohar Perme
Vrhovni sodnik: Jožef Kuprivec Dodo (GSM: 041 206 233)
Kraj in čas: Športna dvorana Krim,
Ob dolenjski železnici 50, 1000 Ljubljana
Sobota, 3.2.2018, s pričetkom ob 9.30
Nedelja, 4.2.2018
- polfinala ob 9.30
- finala ob 12.00
Število fantov: 34
Število deklet: 14

MOŠKI
1. Babnik Jan [2017](BK Bit)
2. Bambič Simon [3200](BK Bit)
3. Krapež Andraž [154](BK Bit)
4. Maksimovič Natan [799](BK Bit)
5. Sabljič Igor [1484](BK Bit)
6. Smrkolj Blaž [1924](BK Bit)
7. Zalar Tilen [794](BK Bit)
8. Klančar Daniel [255](BK Branik)
9. Klemenc Blaž [2007](BK Branik)
10. Lesničar Klemen [784](BK Branik)
11. Masten Miha [1724](BK Branik)
12. Bajželj Mitja [1712](BK Ljubljana)
13. Krkač Matjaž [1984](BK Ljubljana)
14. Stanič Jure [108](BK Ljubljana)
15. Bizjak Gal [1926](BK Medvode)
16. Cerkovnik Martin [119](BK Medvode)
17. Ivančič Jaka [505](BK Medvode)
18. Ivančič Miha [180](BK Medvode)
19. Ivanič Miha [122](BK Medvode)
20. Jerčinovič Rok [572](BK Medvode)
21. Kolar Tej [1132](BK Medvode)
22. Šuštar Grega [1991](BK Medvode)
23. Alič Gregor [1489](BK Olimpija)
24. Spiller Ian [1037](BK Olimpija)
25. Vračar Žiga [648](BK Olimpija)
26. Zaviršek Nejc [722](BK Olimpija)
27. Bajuk Matevž [12](BK Mirna)
28. Hajnšek Kristian [2595](BK Mirna)
29. Krivec Gašper [410](BK Mirna)
30. Laznik Domen [377](BK Mirna)
31. Laznik Žan [23](BK Mirna)
32. Miklič Sebastijan [151](BK Mirna)
33. Turk Urban [9](BK Mirna)
34. Pečanič Milko [1244](BK Konex)

DVOJICE MOŠKI
1 784 - Klemen Lesničar (BK Branik) in 683 - Domen Lonzarič (BK Branik)
2 1724 - Miha Masten (BK Branik) in 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode)
3 255 - Daniel Klančar (BK Branik) in 1132 - Tej Kolar (BK Medvode)
4 648 - Žiga Vračar (BK Olimpija) in 1489 - Gregor Alič (BK Olimpija)
5 292 - Miha Horvat (BK Mladost) in 597 - Luka Petrič (BK Mladost)
6 9 - Urban Turk (BK Mirna) in 11 - Aljoša Turk (BK Mirna)
7 12 - Matevž Bajuk (BK Mirna) in 19 - Mitja Šemrov (BK Mirna)
8 23 - Žan Laznik (BK Mirna) in 151 - Sebastijan Miklič (BK Mirna)
9 374 - Urban Herman (BK Mirna) in 377 - Domen Laznik (BK Mirna)
10 410 - Gašper Krivec (BK Mirna) in 180 - Miha Ivančič (BK Medvode)
11 1244 - Milko Pečanič (BK Konex) in 3562 - Simon Kršinar (BK Konex)
12 154 - Andraž Krapež (BK Bit) in 794 - Tilen Zalar (BK Bit)
13 1484 - Igor Sabljič (BK Bit) in 1924 - Blaž Smrkolj (BK Bit)
14 247 - Tadej Šeme (BK Bit) in 245 - Marko Kroflič (BK Bit)
15 572 - Rok Jerčinovič (BK Medvode) in 1991 - Grega Šuštar (BK Medvode)
16 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode) in 1724 - Miha Masten (BK Branik)
17 119 - Martin Cerkovnik (BK Medvode) in 122 - Miha Ivanič (BK Medvode)
18 180 - Miha Ivančič (BK Medvode) in 410 - Gašper Krivec (BK Mirna)
19 1132 - Tej Kolar (BK Medvode) in 255 - Daniel Klančar (BK Branik)
20 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode) in 2017 - Jan Babnik (BK Bit)
ŽENSKE
1. Brajkovič Nike [2019](BK Bit)
2. Kotar Nina [244](BK Bit)
3. Brlič Vesna [53](BK Kungota)
4. Novak Zoja [1965](BK Ljubljana)
5. Stanković Kaja [157](BK Ljubljana)
6. Polanc Petra [576](BK Medvode)
7. Magyar Sabina [96](BK Mladost)
8. Kovač Ana [298](BK Olimpija)
9. Arih Nika [375](BK Mirna)
10. Bajuk Jerca [18](BK Mirna)
11. Cizelj Ema [188](BK Mirna)
12. Miklič Eva [38](BK Konex)
13. Šalehar Iza [801](BK Kočevje)
14. Šalehar Lia [790](BK Kočevje)

DVOJICE ŽENSKE
1 171 - Eva Gruber (BK Branik) in 53 - Vesna Brlič (BK Kungota)
2 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija) in 2004 - Taja Cerkovnik (BK Medvode)
3 95 - Nika Koncut (BK Mladost) in 96 - Sabina Magyar (BK Mladost)
4 188 - Ema Cizelj (BK Mirna) in 18 - Jerca Bajuk (BK Mirna)
5 576 - Petra Polanc (BK Medvode) in 375 - Nika Arih (BK Mirna)
6 790 - Lia Šalehar (BK Kočevje) in 801 - Iza Šalehar (BK Kočevje)
7 1221 - Tea Forsthuber (BK Konex) in 458 - Jona Gričar (BK Konex)
8 2019 - Nike Brajkovič (BK Bit) in 244 - Nina Kotar (BK Bit)
9 576 - Petra Polanc (BK Medvode) in 375 - Nika Arih (BK Mirna)
10 2004 - Taja Cerkovnik (BK Medvode) in 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija)
11 56 - Urška Polc (BK Kungota) in 157 - Kaja Stanković (BK Ljubljana)
12 157 - Kaja Stanković (BK Ljubljana) in 56 - Urška Polc (BK Kungota)

MEŠANE DVOJICE
1 2007 - Blaž Klemenc (BK Branik) in 171 - Eva Gruber (BK Branik)
2 683 - Domen Lonzarič (BK Branik) in 96 - Sabina Magyar (BK Mladost)
3 255 - Daniel Klančar (BK Branik) in 4 - Tina Juršič (BK Kungota)
4 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija) in 722 - Nejc Zaviršek (BK Olimpija)
5 2206 - Špela Alič (BK Olimpija) in 648 - Žiga Vračar (BK Olimpija)
6 122 - Miha Ivanič (BK Medvode) in 95 - Nika Koncut (BK Mladost)
7 9 - Urban Turk (BK Mirna) in 375 - Nika Arih (BK Mirna)
8 11 - Aljoša Turk (BK Mirna) in 188 - Ema Cizelj (BK Mirna)
9 18 - Jerca Bajuk (BK Mirna) in 19 - Mitja Šemrov (BK Mirna)
10 506 - Nastja Stovanje (BK Mirna) in 374 - Urban Herman (BK Mirna)
11 597 - Luka Petrič (BK Mladost) in 56 - Urška Polc (BK Kungota)
12 38 - Eva Miklič (BK Konex) in 1244 - Milko Pečanič (BK Konex)
13 244 - Nina Kotar (BK Bit) in 794 - Tilen Zalar (BK Bit)
14 2019 - Nike Brajkovič (BK Bit) in 1924 - Blaž Smrkolj (BK Bit)
15 108 - Jure Stanič (BK Ljubljana) in 1965 - Zoja Novak (BK Ljubljana)
16 180 - Miha Ivančič (BK Medvode) in 576 - Petra Polanc (BK Medvode)
17 119 - Martin Cerkovnik (BK Medvode) in 2004 - Taja Cerkovnik (BK Medvode)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel