Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
Zlata žogica Celja 2018 A skupina
Organizator: Badminton klub Celje
Vodstvo turnirja: Jure Kelher 031 522 586
Vrhovni sodnik:
Kraj in čas: Badminton center Celje, stadion Kladivar (uvoz z Dečkove ceste); Sobota, 17. februar 2018 od 9.30 ure dalje.
Število moških: 21
Število žensk: 2

MOŠKI
1. Božič Simon [2044](BK Brežice)
2. Bajželj Mitja [1712](BK Ljubljana)
3. Krkač Matjaž [1984](BK Ljubljana)
4. Kulaš Ivan [3119](BK Ljubljana)
5. Pacek Nejc [642](BK Ljubljana)
6. Pele Andraž [2594](BK Ljubljana)
7. Perpar Jaka [2072](BK Ljubljana)
8. Stanič Jure [108](BK Ljubljana)
9. Hotko Toni [138](BK Pišece)
10. Glazer Dejan [2015](BK Celje)
11. Gregl Matjaž [2653](BK Celje)
12. Hajnšek Sebastjan [2583](BK Celje)
13. Hajnšek Robert [4505](BK Celje)
14. Hudohmet Rok [2582](BK Celje)
15. Kuzman Boštjan [2581](BK Celje)
16. Mlinar Tilen [2966](BK Celje)
17. Naraks Aljaž [2580](BK Celje)
18. Ravnak Geri [3949](BK Celje)
19. Arnšek Aleš [4031](ŠD Badminton)
20. Baš Damjan [315](Badminton klub Zagorska dolina)
21. Hribernik Matjaž [148](Badminton klub Zagorska dolina)

DVOJICE MOŠKI
1 2954 - Jurica Jalušić (Tujina) in 2962 - Nikola Vodopija (Tujina)
2 81 - Tine Albrecht (BK Brežice) in 1968 - Luka Stjelja (BK Brežice)
3 242 - Jure Kelher (BK Celje) in 2293 - Mladen Gotal (BK Medvode)
4 642 - Nejc Pacek (BK Ljubljana) in 1740 - Klemen Korenčič (BK Bit)
5 1693 - Mitja Holz (BK Medvode) in 2898 - Gal Pavliha (BK Bit)
6 1958 - Jurij Zaletel (ŠD Badminton) in 2296 - Darko Duralija (BK Ljubljana)
7 643 - Aljoša Rovan (BK Brežice) in 921 - Mitja Kostrevc (BK Brežice)
ŽENSKE
1. Golob Brigita [2016](BK Celje)
2. Jelen Polak Veronika [2657](BK Celje)

DVOJICE ŽENSKE
1 2159 - Nuša Pavlovič (BK Brežice) in 3367 - Ivana Mikinac (BK Brežice)
2 325 - Maja Mujkič (BK Ljubljana) in 1780 - Vanja Mlejnik (BK Celje)

MEŠANE DVOJICE
1 637 - Gregor Novak (BK Ljubljana) in 1666 - Irena Avsenik (BK Ljubljana)
2 2951 - Roman Miholčić (Tujina) in 3268 - Suzana Gumbas (Tujina)
3 81 - Tine Albrecht (BK Brežice) in 3367 - Ivana Mikinac (BK Brežice)
4 1968 - Luka Stjelja (BK Brežice) in 2159 - Nuša Pavlovič (BK Brežice)
5 1740 - Klemen Korenčič (BK Bit) in 1780 - Vanja Mlejnik (BK Celje)
6 325 - Maja Mujkič (BK Ljubljana) in 2898 - Gal Pavliha (BK Bit)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel