Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
Maribor GP open 2018 B skupina
Organizator: Badminton klub Železničar
Vodstvo turnirja: Mateja Rojnik
Vrhovni sodnik:
Kraj in čas: Velika dvorana UŠC Leona Štuklja, Maribor; Nedelja, 25. februarja 2018 od 8.45 dalje.
Število moških: 10
Število žensk: 10

MOŠKI
1. Kobilica Nejc [2790](BK Branik)
2. Roškarič Miha [3420](BK Branik)
3. Dretnik Denis [3149](ŠD Badminton)
4. Mokotar Andrej [1872](ŠD Badminton)
5. Gašper Matjaž [2678](ŠD Sele-Vrhe)
6. Klemenčič Aleksej [2723](ŠD Sele-Vrhe)
7. Lasbaher Bor [2745](ŠD Sele-Vrhe)
8. Predik Val [2743](ŠD Sele-Vrhe)
9. Zaletel Žiga [2857](Badminton klub Zagorska dolina)
10. Rajzman Rok [2682](Športno društvo Sveta Ana )

DVOJICE MOŠKI
1 2629 - Rok Berden (Športno društvo Sveta Ana ) in 2682 - Rok Rajzman (Športno društvo Sveta Ana )
2 1067 - Dušan Bosilj (BK Ptuj) in 1088 - Aleš Menhart (BK Ptuj)
3 4008 - Simon Kezele (BK Mladost) in 4290 - Robert Doler (BK Mladost)
4 1872 - Andrej Mokotar (ŠD Badminton) in 3149 - Denis Dretnik (ŠD Badminton)
5 876 - Goran Halič (BK Kungota) in 2972 - Boštjan Fras (BK Kungota)
6 2631 - Elvis Kurbus (ŠD Badminton) in 4010 - Boštjan Gajsler (Športno društvo Sveta Ana )
7 2848 - Boštjan Zemljič (ŠD Badminton) in 3026 - Borut Kocbek (Športno društvo Sveta Ana )
8 2795 - Saša Pahor (BK Mladost) in 3190 - Saša Kranjc (BK Mladost)
9 1081 - Andrej Hebar (BK Ptuj) in 1103 - Bojan Mihajlovič (BK Ptuj)
10 2790 - Nejc Kobilica (BK Branik) in 3420 - Miha Roškarič (BK Branik)
11 4524 - Louis Hohl (ŠD Badminton) in 4525 - Walter Rappold (ŠD Badminton)
12 2060 - Boštjan Klemenčič (Športno društvo Sele-Vrhe) in 2064 - Lenart Žuber (Športno društvo Sele-Vrhe)
ŽENSKE
1. Mezga Kim [3316](BK Bit)
2. Godec Sara [2789](BK Branik)
3. Jejčič Urška [2807](BK Branik)
4. Tarkuš Trikič Ela [4466](BK Branik)
5. Jelen Polak Veronika [2657](BK Celje)
6. Kuharič Mateja [1871](ŠD Badminton)
7. Šlegel Simona [2122](ŠD Badminton)
8. Virant Maša [4523](ŠD Badminton)
9. Jovan Polona [2739](ŠD Sele-Vrhe)
10. Zorman Kara [4319](ŠD Sele-Vrhe)

DVOJICE ŽENSKE
1 2789 - Sara Godec (BK Branik) in 4466 - Ela Tarkuš Trikič (BK Branik)
2 2623 - Majda Kreševič (ŠD Badminton) in 2941 - Mojca Škof (BK Železničar)
3 2657 - Veronika Jelen Polak (BK Celje) in 3316 - Kim Mezga (BK Bit)
4 2811 - Staša Planinšič (BK Branik) in 4319 - Kara Zorman (Športno društvo Sele-Vrhe)
5 1847 - Alenka Satler (BK Ljubljana) in 2739 - Polona Jovan (Športno društvo Sele-Vrhe)

MEŠANE DVOJICE
1 3149 - Denis Dretnik (ŠD Badminton) in 3316 - Kim Mezga (BK Bit)
2 2296 - Darko Duralija (BK Ljubljana) in 3320 - Urška Medved Tomažič (ŠD Badminton)
3 1872 - Andrej Mokotar (ŠD Badminton) in 2657 - Veronika Jelen Polak (BK Celje)
4 2682 - Rok Rajzman (Športno društvo Sveta Ana ) in 2844 - Katja Rožman (Športno društvo Sveta Ana )
5 1871 - Mateja Kuharič (ŠD Badminton) in 2857 - Žiga Zaletel (Badminton klub Zagorska dolina)
6 2941 - Mojca Škof (BK Železničar) in 4525 - Walter Rappold (ŠD Badminton)
7 1847 - Alenka Satler (BK Ljubljana) in 4524 - Louis Hohl (ŠD Badminton)
8 2036 - Zoran Halič (BK Kungota) in 2458 - Andrejka Štifter (BK Kungota)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel