Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
3. turnirja do 19 let za posameznike in dvojice v sezoni 2017/2018
Organizator: Badmintonski klub Olimpija
Vodstvo turnirja: Maja Pohar Perme
Vrhovni sodnik: Jure Babnik
Kraj in čas: Športna dvorana Krim
Ob dolenjski železnici 50
1000 Ljubljana
Sobota, 10. marec 2018, ob 9.30
Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekmovanja.
Število fantov: 24
Število deklet: 6

FANTJE
1. Bambič Simon [3200](BK Bit)
2. Pečovnik Klemen [2490](BK Bit)
3. Klemenc Blaž [2007](BK Branik)
4. Lesničar Klemen [784](BK Branik)
5. Masten Miha [1724](BK Branik)
6. Božič Simon [2044](BK Brežice)
7. Vučajnk David [2110](BK Brežice)
8. Hadžihalilović Edvin [777](BK Kungota)
9. Cesar Ožbej [2221](BK Ljubljana)
10. Jordan Nejc [2023](BK Ljubljana)
11. Bizjak Gal [1926](BK Medvode)
12. Ivančič Jaka [505](BK Medvode)
13. Kolar Tej [1132](BK Medvode)
14. Kuprivec Rok [1293](BK Medvode)
15. Manić Mateja [4541](BK Medvode)
16. Šuštar Grega [1991](BK Medvode)
17. Trojanšek Matic [1269](BK Medvode)
18. Alič Gregor [1489](BK Olimpija)
19. Jerše Jakob [2793](BK Olimpija)
20. Spiller Ian [1037](BK Olimpija)
21. Krivec Gašper [410](BK Mirna)
22. Laznik Domen [377](BK Mirna)
23. Kuhar Nejc [3547](BK Konex)
24. Sotlar Žan [2217](BK Konex)

DVOJICE FANTJE
1 2023 - Nejc Jordan (BK Ljubljana) in 2221 - Ožbej Cesar (BK Ljubljana)
2 2110 - David Vučajnk (BK Brežice) in 2044 - Simon Božič (BK Brežice)
3 784 - Klemen Lesničar (BK Branik) in 683 - Domen Lonzarič (BK Branik)
4 1724 - Miha Masten (BK Branik) in 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode)
5 377 - Domen Laznik (BK Mirna) in 410 - Gašper Krivec (BK Mirna)
6 2217 - Žan Sotlar (BK Konex) in 3547 - Nejc Kuhar (BK Konex)
7 2007 - Blaž Klemenc (BK Branik) in brez soigralca
8 1489 - Gregor Alič (BK Olimpija) in 2007 - Blaž Klemenc (BK Branik)
9 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode) in 1293 - Rok Kuprivec (BK Medvode)
10 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode) in 1724 - Miha Masten (BK Branik)
11 4541 - Mateja Manić (BK Medvode) in 1132 - Tej Kolar (BK Medvode)
12 777 - Edvin Hadžihalilović (BK Kungota) in 2007 - Blaž Klemenc (BK Branik)
DEKLETA
1. Brajkovič Nike [2019](BK Bit)
2. Frank Neža [1725](BK Branik)
3. Križman Lea [2808](BK Branik)
4. Planinšič Staša [2811](BK Branik)
5. Žuran Zala [1995](BK Branik)
6. Vračar Maruša [1966](BK Olimpija)

DVOJICE DEKLETA
1 1995 - Zala Žuran (BK Branik) in 1725 - Neža Frank (BK Branik)
2 2811 - Staša Planinšič (BK Branik) in 2808 - Lea Križman (BK Branik)
3 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija) in 2019 - Nike Brajkovič (BK Bit)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel