Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
3. turnirja do 15 let za posameznike in dvojice v sezoni 2017/2018
Organizator: Badminton klub Olimpija
Vodstvo turnirja: Maja Pohar Perme
Vrhovni sodnik: Jure Babnik
Kraj in čas: Športna dvorana Krim,
Ob dolenjski železnici 50,
1000 Ljubljana
SOBOTA, 10. marec 2018, ob 9.00
Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekmovanja.
Število fantov: 39
Število deklet: 22

FANTJE
1. Anželj Sebastjan [4197](BK Bit)
2. Babnik Jan [2017](BK Bit)
3. Babnik Maj [2233](BK Bit)
4. Cetinski Svit [2949](BK Bit)
5. Grad Filip [2134](BK Bit)
6. Hernec Rok [2135](BK Bit)
7. Kamnikar Jaka [4501](BK Bit)
8. Krumpak Jan [2468](BK Bit)
9. Perpar Arne Nik [2467](BK Bit)
10. Rubin Domen [2149](BK Bit)
11. Dugonik Filip [2283](BK Branik)
12. Kobilica Nejc [2790](BK Branik)
13. Marko Maximilian [2263](BK Branik)
14. Puhek Klemen [2262](BK Branik)
15. Pungartnik Andraž [2095](BK Branik)
16. Roškarič Miha [3420](BK Branik)
17. Koroša Mark [2193](BK Kungota)
18. Ornik Timi [3916](BK Kungota)
19. Volk Matija [2925](BK Ljubljana)
20. Hudeček Šefic Urban [2912](BK Medvode)
21. Jelenc Blaž [2211](BK Medvode)
22. Lasič Gaj [2030](BK Medvode)
23. Lenarčič Kevin Lin [1267](BK Medvode)
24. Perič Marovt Jaka [2028](BK Medvode)
25. Podgoršek Žiga [1296](BK Medvode)
26. Ušeničnik Timotej [2302](BK Medvode)
27. Vrbec Tim [2366](BK Medvode)
28. Žagar Matic [1260](BK Medvode)
29. Gabor David [2871](BK Mladost)
30. Hac Györköš Anel [1164](BK Mladost)
31. Herman Matevž [1122](BK Mirna)
32. Koščak Vid [2143](BK Mirna)
33. Zupančič Nik [1507](BK Mirna)
34. Černe Domen [2782](BK Konex)
35. Godler Majerle Svit [4213](BK Konex)
36. Gorenčič Maks [2029](BK Konex)
37. Mesarič Mark [1989](BK Konex)
38. Počivašek Maks [3563](BK Konex)
39. Zobec Maj [2333](BK Konex)

DVOJICE FANTJE
1 3420 - Miha Roškarič (BK Branik) in 2790 - Nejc Kobilica (BK Branik)
2 2283 - Filip Dugonik (BK Branik) in 2263 - Maximilian Marko (BK Branik)
3 1857 - Andraž Pungartnik (BK Branik) in 2017 - Jan Babnik (BK Bit)
4 1507 - Nik Zupančič (BK Mirna) in 1122 - Matevž Herman (BK Mirna)
5 2333 - Maj Zobec (BK Konex) in 4213 - Svit Godler Majerle (BK Konex)
6 2925 - Matija Volk (BK Ljubljana) in brez soigralca
7 1989 - Mark Mesarič (BK Konex) in 3563 - Maks Počivašek (BK Konex)
8 2029 - Maks Gorenčič (BK Konex) in 2782 - Domen Černe (BK Konex)
9 2871 - David Gabor (BK Mladost) in brez soigralca
10 2233 - Maj Babnik (BK Bit) in 1164 - Anel Hac Györköš (BK Mladost)
11 2149 - Domen Rubin (BK Bit) in 2949 - Svit Cetinski (BK Bit)
12 2134 - Filip Grad (BK Bit) in 2135 - Rok Hernec (BK Bit)
13 2468 - Jan Krumpak (BK Bit) in 4197 - Sebastjan Anželj (BK Bit)
14 2211 - Blaž Jelenc (BK Medvode) in 2912 - Urban Hudeček Šefic (BK Medvode)
15 1260 - Matic Žagar (BK Medvode) in brez soigralca
16 2302 - Timotej Ušeničnik (BK Medvode) in 1296 - Žiga Podgoršek (BK Medvode)
17 2262 - Klemen Puhek (BK Branik) in 2193 - Mark Koroša (BK Kungota)
18 2143 - Vid Koščak (BK Mirna) in brez soigralca
19 2302 - Timotej Ušeničnik (BK Medvode) in 1296 - Žiga Podgoršek (BK Medvode)
20 2028 - Jaka Perič Marovt (BK Medvode) in 1267 - Kevin Lin Lenarčič (BK Medvode)
21 2143 - Vid Koščak (BK Mirna) in brez soigralca
22 2193 - Mark Koroša (BK Kungota) in 2262 - Klemen Puhek (BK Branik)
23 3916 - Timi Ornik (BK Kungota) in brez soigralca
DEKLETA
1. Ham Maša [2469](BK Bit)
2. Ham Pika [2470](BK Bit)
3. Mihelač Srna [4500](BK Bit)
4. Godec Sara [2789](BK Branik)
5. Srnec Werglez Pia [4540](BK Branik)
6. Tarkuš Trikič Ela [4466](BK Branik)
7. Tripkovič Neja [2813](BK Branik)
8. Kevo Katarina [2260](BK Brežice)
9. Koman Maja [2025](BK Kungota)
10. Jordan Anja [2022](BK Ljubljana)
11. Novak Zoja [1965](BK Ljubljana)
12. Andrejaš Eva [2551](BK Medvode)
13. Cerar Tjaša [2230](BK Medvode)
14. Ivanič Špela [1253](BK Medvode)
15. Pipan Lina [1987](BK Medvode)
16. Bedič Nika [2334](BK Mladost)
17. Alič Špela [2206](BK Olimpija)
18. Krištof Neža [2340](BK Mirna)
19. Zupančič Manca [2330](BK Mirna)
20. Justin Ajda [2343](BK Konex)
21. Matovič Kim [2473](BK Konex)
22. Štern Stela [3470](BK Konex)

DVOJICE DEKLETA
1 2022 - Anja Jordan (BK Ljubljana) in 1965 - Zoja Novak (BK Ljubljana)
2 2260 - Katarina Kevo (BK Brežice) in 2471 - Ajda Zdešar (BK Konex)
3 4466 - Ela Tarkuš Trikič (BK Branik) in 2813 - Neja Tripkovič (BK Branik)
4 2025 - Maja Koman (BK Kungota) in brez soigralke
5 2206 - Špela Alič (BK Olimpija) in 1987 - Lina Pipan (BK Medvode)
6 2330 - Manca Zupančič (BK Mirna) in 2340 - Neža Krištof (BK Mirna)
7 2789 - Sara Godec (BK Branik) in 4540 - Pia Srnec Werglez (BK Branik)
8 2469 - Maša Ham (BK Bit) in 2470 - Pika Ham (BK Bit)
9 2343 - Ajda Justin (BK Konex) in 2472 - Kim Matovič (BK Konex)
10 2230 - Tjaša Cerar (BK Medvode) in 1253 - Špela Ivanič (BK Medvode)
11 2334 - Nika Bedič (BK Mladost) in 2551 - Eva Andrejaš (BK Medvode)
12 1987 - Lina Pipan (BK Medvode) in 2206 - Špela Alič (BK Olimpija)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel