Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
Državnega prvenstva do 11 let za posameznike in dvojice v sezoni 2017/2018
Organizator: BK Medvode
Vodstvo turnirja: Matic Ivančič (051 257537)
Vrhovni sodnik: Eva Miklič (041 274878)
Kraj in čas: Športna dvorana Medvode, Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode

Sobota, 26. maj 2018, ob 9.30

Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekmovanja.
Število fantov: 35
Število deklet: 17

FANTJE
1. Mattias Maks [4560](BK Bit)
2. Sedej Aleks [4559](BK Bit)
3. Zorman Tine [4285](BK Branik)
4. Kostanjšek Lan [4474](BK Brežice)
5. Blazina Jure [4280](BK Ljubljana)
6. Biber Jakob [4209](BK Medvode)
7. Cerar Matic [2465](BK Medvode)
8. Janhuba Žiga [3488](BK Medvode)
9. Jelenc Tilen [4480](BK Medvode)
10. Kavčič Peter [4479](BK Medvode)
11. Kolenc Anej [4577](BK Medvode)
12. Kovačič Jon [3477](BK Medvode)
13. Miklavčič Vid [4579](BK Medvode)
14. Sagadin Tomaž [3976](BK Medvode)
15. Stanič Žiga [3483](BK Medvode)
16. Stanovnik Samo [2466](BK Medvode)
17. Strušnik Gal [4578](BK Medvode)
18. Šubic Tobija [3990](BK Medvode)
19. Pahor Anel [4277](BK Mladost)
20. Peshekhonov Nikita [2478](BK Mladost)
21. Friderich Sacha [4312](BK Olimpija)
22. Perme Peter [2576](BK Olimpija)
23. Anzelj Tim [2381](BK Mirna)
24. Mežnaršič Nele [2448](BK Mirna)
25. Ornik Tevž [2515](BK Mirna)
26. Škrlj Tim [2376](BK Mirna)
27. Berginc Luka Andraž [4304](BK Konex)
28. Jaklin Matic [3474](BK Konex)
29. Kmetič Nejc [3549](BK Konex)
30. Kostevc Redek Aljaž [4488](BK Konex)
31. Sučić Miha [4281](BK Konex)
32. Trampuž Roko [3463](BK Konex)
33. Tarkuš Nitai [2950](BK Karizma)
34. Jovan Lovro [4208](ŠD Sele-Vrhe)
35. Novak Lešnik Anže [4570](ŠD Sele-Vrhe)

DVOJICE FANTJE
1 2448 - Nele Mežnaršič (BK Mirna) in 2381 - Tim Anzelj (BK Mirna)
2 2515 - Tevž Ornik (BK Mirna) in 2376 - Tim Škrlj (BK Mirna)
3 4280 - Jure Blazina (BK Ljubljana) in 2576 - Peter Perme (BK Olimpija)
4 2465 - Matic Cerar (BK Medvode) in 2466 - Samo Stanovnik (BK Medvode)
5 2478 - Nikita Peshekhonov (BK Mladost) in 4277 - Anel Pahor (BK Mladost)
6 4560 - Maks Mattias (BK Bit) in 4559 - Aleks Sedej (BK Bit)
7 3477 - Jon Kovačič (BK Medvode) in 3483 - Žiga Stanič (BK Medvode)
8 3990 - Tobija Šubic (BK Medvode) in 3488 - Žiga Janhuba (BK Medvode)
9 4208 - Lovro Jovan (ŠD Sele-Vrhe) in 2950 - Nitai Tarkuš (ŠD Sele-Vrhe)
10 3474 - Matic Jaklin (BK Konex) in 4281 - Miha Sučić (BK Konex)
11 3549 - Nejc Kmetič (BK Konex) in 3463 - Roko Trampuž (BK Konex)
12 2576 - Peter Perme (BK Olimpija) in 4280 - Jure Blazina (BK Ljubljana)
13 4578 - Gal Strušnik (BK Medvode) in 4570 - Anže Novak Lešnik (ŠD Sele-Vrhe)
DEKLETA
1. Gleich Mia [3986](BK Branik)
2. Gleich Nina [3987](BK Branik)
3. Blazina Anja [2481](BK Ljubljana)
4. Jovanovič Tijana [3490](BK Medvode)
5. Razoršek Brina [4207](BK Medvode)
6. Turin Klara [4476](BK Medvode)
7. Koša Iva [2474](BK Mladost)
8. Litrop Kaja [2866](BK Mladost)
9. Oletič Hana [3418](BK Mladost)
10. Alič Tinkara [2547](BK Olimpija)
11. Livk Lana [2369](BK Mirna)
12. Šenica Zara [2429](BK Mirna)
13. Gorjup Uma [4248](BK Konex)
14. Mavec Maja [4301](BK Konex)
15. Zukanović Ela [4487](BK Konex)
16. Strah Zoja [4132](BK Karizma)
17. Kozamurnik Tamara [2742](ŠD Sele-Vrhe)

DVOJICE DEKLETA
1 2369 - Lana Livk (BK Mirna) in 2429 - Zara Šenica (BK Mirna)
2 2481 - Anja Blazina (BK Ljubljana) in 2547 - Tinkara Alič (BK Olimpija)
3 2474 - Iva Koša (BK Mladost) in 2866 - Kaja Litrop (BK Mladost)
4 3418 - Hana Oletič (BK Mladost) in brez soigralke
5 2742 - Tamara Kozamurnik (ŠD Sele-Vrhe) in 3986 - Mia Gleich (BK Branik)
6 4487 - Ela Zukanović (BK Konex) in 4301 - Maja Mavec (BK Konex)
7 3987 - Nina Gleich (BK Branik) in 3418 - Hana Oletič (BK Mladost)
8 2547 - Tinkara Alič (BK Olimpija) in 2481 - Anja Blazina (BK Ljubljana)
9 3490 - Tijana Jovanovič (BK Medvode) in 4207 - Brina Razoršek (BK Medvode)

MEŠANE DVOJICE
1 2376 - Tim Škrlj (BK Mirna) in 2866 - Kaja Litrop (BK Mladost)
2 2515 - Tevž Ornik (BK Mirna) in 2429 - Zara Šenica (BK Mirna)
3 2448 - Nele Mežnaršič (BK Mirna) in 2369 - Lana Livk (BK Mirna)
4 4280 - Jure Blazina (BK Ljubljana) in 2481 - Anja Blazina (BK Ljubljana)
5 2465 - Matic Cerar (BK Medvode) in 2547 - Tinkara Alič (BK Olimpija)
6 2478 - Nikita Peshekhonov (BK Mladost) in 2474 - Iva Koša (BK Mladost)
7 4277 - Anel Pahor (BK Mladost) in 3418 - Hana Oletič (BK Mladost)
8 4559 - Aleks Sedej (BK Bit) in brez soigralke
9 2742 - Tamara Kozamurnik (ŠD Sele-Vrhe) in 4208 - Lovro Jovan (ŠD Sele-Vrhe)
10 4570 - Anže Novak Lešnik (ŠD Sele-Vrhe) in brez soigralke
11 2381 - Tim Anzelj (BK Mirna) in brez soigralke
12 4285 - Tine Zorman (BK Branik) in 3986 - Mia Gleich (BK Branik)
13 3987 - Nina Gleich (BK Branik) in 2381 - Tim Anzelj (BK Mirna)
14 2547 - Tinkara Alič (BK Olimpija) in 2465 - Matic Cerar (BK Medvode)
15 3490 - Tijana Jovanovič (BK Medvode) in 4560 - Maks Mattias (BK Bit)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel