Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
Državnega prvenstva do 17 let za posameznike in dvojice v sezoni 2017/2018
Organizator: BK Medvode
Vodstvo turnirja: Matic Ivančič (051 257537)
Vrhovni sodnik: Eva Miklič (041 274878)
Kraj in čas: Športna dvorana Medvode, Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode

Sobota, 26. maj 2018, ob 9.30

Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekmovanja.
Število fantov: 25
Število deklet: 13

FANTJE
1. Babnik Jan [2017](BK Bit)
2. Babnik Maj [2233](BK Bit)
3. Pečovnik Klemen [2490](BK Bit)
4. Smrkolj Blaž [1924](BK Bit)
5. Masten Miha [1724](BK Branik)
6. Cesar Ožbej [2221](BK Ljubljana)
7. Pavlin Žan Luka [2479](BK Ljubljana)
8. Plavčak Andraž [2453](BK Ljubljana)
9. Poboljšaj Maj [1922](BK Ljubljana)
10. Bizjak Gal [1926](BK Medvode)
11. Ivančič Jaka [505](BK Medvode)
12. Jelenc Blaž [2211](BK Medvode)
13. Kuprivec Rok [1293](BK Medvode)
14. Lenarčič Kevin Lin [1267](BK Medvode)
15. Pele Nejc [2495](BK Medvode)
16. Podgoršek Žiga [1296](BK Medvode)
17. Podgoršek Luka [1303](BK Medvode)
18. Šantl Rok [4194](BK Medvode)
19. Trojanšek Matic [1269](BK Medvode)
20. Alič Gregor [1489](BK Olimpija)
21. Pečovnik Andraž [2491](BK Olimpija)
22. Zupančič Nik [1507](BK Mirna)
23. Mesarič Mark [1989](BK Konex)
24. Počivašek Maks [3563](BK Konex)
25. Sotlar Žan [2217](BK Konex)

DVOJICE FANTJE
1 1293 - Rok Kuprivec (BK Medvode) in 1507 - Nik Zupančič (BK Mirna)
2 2479 - Žan Luka Pavlin (BK Ljubljana) in 2453 - Andraž Plavčak (BK Ljubljana)
3 2221 - Ožbej Cesar (BK Ljubljana) in 1922 - Maj Poboljšaj (BK Ljubljana)
4 2211 - Blaž Jelenc (BK Medvode) in 4194 - Rok Šantl (BK Medvode)
5 1989 - Mark Mesarič (BK Konex) in 2217 - Žan Sotlar (BK Konex)
6 1724 - Miha Masten (BK Branik) in 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode)
7 2491 - Andraž Pečovnik (BK Olimpija) in 2490 - Klemen Pečovnik (BK Bit)
8 2490 - Klemen Pečovnik (BK Bit) in 2491 - Andraž Pečovnik (BK Olimpija)
9 1924 - Blaž Smrkolj (BK Bit) in 3200 - Simon Bambič (BK Bit)
10 2017 - Jan Babnik (BK Bit) in 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode)
11 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode) in 2017 - Jan Babnik (BK Bit)
12 1293 - Rok Kuprivec (BK Medvode) in 1507 - Nik Zupančič (BK Mirna)
13 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode) in 1724 - Miha Masten (BK Branik)
14 1489 - Gregor Alič (BK Olimpija) in 1269 - Matic Trojanšek (BK Medvode)
DEKLETA
1. Brajkovič Nike [2019](BK Bit)
2. Frank Neža [1725](BK Branik)
3. Žuran Zala [1995](BK Branik)
4. Kevo Katarina [2260](BK Brežice)
5. Cernjak Vižintin Anamarija [4211](BK Ljubljana)
6. Jordan Anja [2022](BK Ljubljana)
7. Novak Zoja [1965](BK Ljubljana)
8. Pipan Taja [1131](BK Medvode)
9. Pipan Lina [1987](BK Medvode)
10. Škrban Kaja [2870](BK Mladost)
11. Alič Špela [2206](BK Olimpija)
12. Vračar Maruša [1966](BK Olimpija)
13. Justin Ajda [2343](BK Konex)

DVOJICE DEKLETA
1 1965 - Zoja Novak (BK Ljubljana) in 2022 - Anja Jordan (BK Ljubljana)
2 2870 - Kaja Škrban (BK Mladost) in brez soigralke
3 2260 - Katarina Kevo (BK Brežice) in 2343 - Ajda Justin (BK Konex)
4 1995 - Zala Žuran (BK Branik) in 1725 - Neža Frank (BK Branik)
5 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija) in 1131 - Taja Pipan (BK Medvode)
6 2206 - Špela Alič (BK Olimpija) in 1987 - Lina Pipan (BK Medvode)
7 1131 - Taja Pipan (BK Medvode) in 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija)
8 1987 - Lina Pipan (BK Medvode) in 2206 - Špela Alič (BK Olimpija)

MEŠANE DVOJICE
1 1965 - Zoja Novak (BK Ljubljana) in 1507 - Nik Zupančič (BK Mirna)
2 1725 - Neža Frank (BK Branik) in 1922 - Maj Poboljšaj (BK Ljubljana)
3 1965 - Zoja Novak (BK Ljubljana) in 1507 - Nik Zupančič (BK Mirna)
4 1965 - Zoja Novak (BK Ljubljana) in 1507 - Nik Zupančič (BK Mirna)
5 2870 - Kaja Škrban (BK Mladost) in brez soigralca
6 2343 - Ajda Justin (BK Konex) in 2217 - Žan Sotlar (BK Konex)
7 1725 - Neža Frank (BK Branik) in 1922 - Maj Poboljšaj (BK Ljubljana)
8 1995 - Zala Žuran (BK Branik) in 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode)
9 1724 - Miha Masten (BK Branik) in 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija)
10 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija) in 1724 - Miha Masten (BK Branik)
11 2206 - Špela Alič (BK Olimpija) in 1489 - Gregor Alič (BK Olimpija)
12 1924 - Blaž Smrkolj (BK Bit) in 2019 - Nike Brajkovič (BK Bit)
13 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode) in 1131 - Taja Pipan (BK Medvode)
14 1293 - Rok Kuprivec (BK Medvode) in 1987 - Lina Pipan (BK Medvode)
15 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode) in 1995 - Zala Žuran (BK Branik)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel