Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
Li-Ning Celje GP Open - A skupina
Organizator: BK Celje
Vodstvo turnirja: Jure Kelher, 031 522 586
Vrhovni sodnik:
Kraj in čas: Sobota, 27. oktober 2018, ob 9.30
Število moških: 14
Število žensk: 2

MOŠKI
1. Pavliha Gal [2898](BK Bit)
2. Bajželj Mitja [4610](BK Ljubljana)
3. krkac matjaz [4609](BK Ljubljana)
4. Pele Andraž [4618](BK Ljubljana)
5. Perpar Jaka [4608](BK Ljubljana)
6. Pele Nejc [4617](BK Medvode)
7. Hotko Toni [138](BK Pišece)
8. Škof Tadej [304](BK Pišece)
9. Hajnšek Kristian [2595](BK Mirna)
10. Glazer Dejan [2015](BK Celje)
11. Mlinar Tilen [2966](BK Celje)
12. Naraks Aljaž [2580](BK Celje)
13. Žuber Lenart [2064](ŠD Sele-Vrhe)
14. Hribernik Matjaž [148](Badminton klub Zagorska dolina)

DVOJICE MOŠKI
1 2296 - Darko Duralija (BK Ljubljana) in 2595 - Kristian Hajnšek (BK Mirna)
2 81 - Tine Albrecht (BK Brežice) in 1968 - Luka Stjelja (BK Brežice)
3 1392 - Igor Repše (BK Medvode) in 1386 - Gregor Peškir (BK Medvode)
4 242 - Jure Kelher (BK Celje) in 2293 - Mladen Gotal (BK Medvode)
5 1693 - Mitja Holz (BK Medvode) in 2898 - Gal Pavliha (BK Bit)
6 1958 - Jurij Zaletel (ŠD Badminton) in 2102 - Janez Vtič (ŠD Badminton)
7 138 - Toni Hotko (BK Pišece) in 1740 - Klemen Korenčič (BK Bit)
ŽENSKE
1. Golob Brigita [2016](BK Celje)
2. Butara Tinkara [2946](Badminton klub Zagorska dolina)

DVOJICE ŽENSKE
1 325 - Maja Mujkič (BK Ljubljana) in 1780 - Vanja Mlejnik (BK Celje)

MEŠANE DVOJICE
1 81 - Tine Albrecht (BK Brežice) in 3367 - Ivana Mikinac (BK Brežice)
2 637 - Gregor Novak (BK Ljubljana) in 1666 - Irena Avsenik (BK Ljubljana)
3 1740 - Klemen Korenčič (BK Bit) in 1780 - Vanja Mlejnik (BK Celje)
4 325 - Maja Mujkič (BK Ljubljana) in 2898 - Gal Pavliha (BK Bit)
5 1693 - Mitja Holz (BK Medvode) in 2063 - Klavdija Blažek (ŠD Sele-Vrhe)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel


Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
Li-Ning Celje GP Open - C skupina
Organizator: BK Celje
Vodstvo turnirja: Jure Kelher, 031 522 586
Vrhovni sodnik:
Kraj in čas: Sobota, 27. oktober 2018, ob 9.30
Število moških: 4
Število žensk: 0

MOŠKI
1. Jananin Enej [4324](BK Pišece)
2. Mikuš Dejan [2600](BK Pišece)
3. Lotrič Aleš [4624](BK Celje)
4. Ratkajec Filip [4623](BK Celje)

DVOJICE MOŠKI
1 4627 - Primož Slapar (Badminton klub Mengeš) in 4542 - Brane Sočak (Badminton klub Mengeš)

MEŠANE DVOJICE
1 3153 - Igor Tomazin (Badminton klub Mengeš) in 4626 - Andreja Kmet Tomazin (Badminton klub Mengeš)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel


Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
Li-Ning Celje GP Open - B skupina
Organizator: BK Celje
Vodstvo turnirja: Jure Kelher, 031 522 586
Vrhovni sodnik:
Kraj in čas: Sobota, 27. oktober 2018, ob 9.30
Število moških: 10
Število žensk: 9

MOŠKI
1. Vičič Dejan [4537](BK Bit)
2. arnsek ales [4616](BK Ljubljana)
3. Govejšek Vid [4508](BK Celje)
4. Jamnikar Žiga [2655](BK Celje)
5. Kramer Tadej [3051](BK Celje)
6. Lukač Marko [2665](BK Celje)
7. Zebič Igor [4619](BK Celje)
8. Mokotar Andrej [1872](ŠD Badminton)
9. Baš Damjan [315](Badminton klub Zagorska dolina)
10. Pavlič Dore [4273](Badminton klub Zagorska dolina)

DVOJICE MOŠKI
1 2823 - Uroš Radakovič (BK Bit) in 150 - Matej Kristan (BK Bit)
2 3076 - Silvo Metelko (BK Bit) in 3050 - Gregor Pirnaver (BK Bit)
3 4617 - Nejc Pele in 2594 - Andraž Pele (BK Ljubljana)
4 4619 - Igor Zebič (BK Celje) in 4624 - Aleš Lotrič (BK Celje)
5 2622 - Uroš Bregar (Badminton klub Mengeš) in 3153 - Igor Tomazin (Badminton klub Mengeš)
6 1752 - Andrej Hude (BK Kočevje) in 2914 - Zvone Turk (BK Kočevje)
ŽENSKE
1. Bajt Ela [3318](BK Bit)
2. Saje Jana [4561](BK Bit)
3. Fidler Lidija [4622](BK Celje)
4. Tič Mojca [4620](BK Celje)
5. Trebovc Anja [2499](BK Celje)
6. Tyzun Inessa [4612](BK Celje)
7. Zrinski Manca [4621](BK Celje)
8. Kuharič Mateja [1871](ŠD Badminton)
9. Šlegel Simona [2122](ŠD Badminton)

DVOJICE ŽENSKE
1 2063 - Klavdija Blažek (ŠD Sele-Vrhe) in 3367 - Ivana Mikinac (BK Brežice)
2 2063 - Klavdija Blažek (ŠD Sele-Vrhe) in 3367 - Ivana Mikinac (BK Brežice)

MEŠANE DVOJICE
1 150 - Matej Kristan (BK Bit) in 4029 - Nina Kopač (BK Ljubljana)
2 4537 - Dejan Vičič in 4561 - Jana Saje (BK Bit)
3 2946 - Tinkara Butara (Badminton klub Zagorska dolina) in 148 - Matjaž Hribernik (Badminton klub Zagorska dolina)
4 1871 - Mateja Kuharič (ŠD Badminton) in 1872 - Andrej Mokotar (ŠD Badminton)
5 2063 - Klavdija Blažek (ŠD Sele-Vrhe) in brez soigralca
6 2823 - Uroš Radakovič in 3318 - Ela Bajt (BK Bit)
7 3318 - Ela Bajt (BK Bit) in 2823 - Uroš Radakovič (BK Bit)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel