Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
Dobrodelni turnir Komenda
Organizator: Badminton klub Komenda
Vodstvo turnirja: Žiga Frass (041/791-046), Eva Frass
Vrhovni sodnik:
Kraj in čas: Športni center Harmonija Linhartova 33, 1234 Mengeš Sobota, 8. december 2018 od 9.00 dalje
Število moških: 7
Število žensk: 4

MOŠKI
1. Furlan Miha [4687](BK Medvode)
2. Šavrič Aleš [4707](BK Komenda )
3. Magerl Tomaž [4692](Badminton klub Mengeš)
4. Pečnik Bojan [4701](Badminton klub Mengeš)
5. Rade Miran [4700](Badminton klub Mengeš)
6. Šinkovec Jure [4683](Badminton klub Mengeš)
7. Vrhovnik David [4689](Badminton klub Mengeš)

DVOJICE MOŠKI
1 4653 - Andrej Kuči in 4549 - Jakob Godler (ŠD Badminton)
2 4683 - Jure Šinkovec in 4679 - Igor Tomazin
3 4687 - Miha Furlan in 4678 -
4 4692 - Tomaž Magerl in 3936 - David Vrhovnik (ŠD Badminton)
5 4617 - Nejc Pele in 4618 - Andraž Pele (BK Ljubljana)
6 4668 - Miha Lavrič in 4696 - Rok Lavrič (BK Komenda )
7 4701 - Bojan Pečnik in 4700 -
8 4700 - Miran Rade in 4701 -
9 4707 - Aleš Šavrič in 2689 - Dejan Tomažič (ŠD Badminton)
10 4710 - Boštjan Petrovčič in 4708 - Stane Stupica (BK Komenda )
ŽENSKE
1. Burgar Irena [4686](BK Komenda )
2. Kisovec Damijana [4684](BK Komenda )
3. Zavašnik Nika [4671](BK Komenda )
4. Jus Mateja [4691](Badminton klub Mengeš)

DVOJICE ŽENSKE
1 4682 - Helena Šinkovec in 4539 - Irena Burgar (BK Komenda )
2 4686 - Irena Burgar in 4682 -
3 4684 - Damijana Kisovec in 4659 - Maša Jeraj (BK Komenda )
4 4659 - Maša Jeraj in 4684 - Damijana Kisovec (BK Komenda )
5 4671 - Nika Zavašnik in 4704 - Vesna Srše (BK Komenda )
6 4691 - Mateja Jus in 4697 - Polona Šušteršič (BK Medvode)

MEŠANE DVOJICE
1 4653 - Andrej Kuči in 4659 - Maša Jeraj (BK Komenda )
2 4682 - Helena Šinkovec in 4549 - Jakob Godler (ŠD Badminton)
3 4683 - Jure Šinkovec in 4539 - Irena Burgar (BK Komenda )
4 4679 - Igor Tomazin in 4680 - Nina Dodič
5 4685 - Tomaž Šter in 4684 - Damijana Kisovec (BK Komenda )
6 4685 - Tomaž Šter in 4684 - Damijana Kisovec (BK Komenda )
7 4686 - Irena Burgar in 4683 -
8 4691 - Mateja Jus in 3936 - David Vrhovnik (ŠD Badminton)
9 2823 - Uroš Radakovič in 3318 - Ela Bajt (BK Bit)
10 4692 - Tomaž Magerl in 2638 - Darja Babič (ŠD Badminton)
11 4706 - Dejan Tomazic in 4705 - ursa tisler (BK Komenda )
12 4707 - Aleš Šavrič in 4697 - Polona Šušteršič (BK Medvode)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel