Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
2. turnirja AB kategorije za posameznike in dvojice v sezoni 2019/2020
Organizator: BK Mirna
Vodstvo turnirja: Urban Turk in Aljoša Turk
Vrhovni sodnik: Jure Babnik
Kraj in čas: Dvorana OŠ Mirna, Cesta na Fužine 1, 8233 Mirna
SOBOTA 7. december 2019, od 9.30 dalje
NEDELJA, 8. december 2019, od 9.30 dalje (A turnir in B turnir - vsi polfinali)

Sobota (okviren razpored):

9.30 Moški in ženske posamezno
13.00 Mešane dvojice
15.00 Četrtfinali MS
15.30 Moške in ženske dvojice

Nedelja od 9.30 dalje
(točen razpored bo objavljen na spletu)

Število fantov: 33
Število deklet: 11

FANTJE
1. Babnik Jan [2017](BK Bit)
2. Grad Filip [2134](BK Bit)
3. Krumpak Jan [2468](BK Bit)
4. Maksimovič Natan [799](BK Bit)
5. Počivašek Maks [3563](BK Bit)
6. Zalar Tilen [794](BK Bit)
7. Burjek Uroš [2810](BK Branik)
8. Klančar Daniel [255](BK Branik)
9. Masten Miha [1724](BK Branik)
10. Mernik Simon [2791](BK Branik)
11. Rudolf Jurij [581](BK Branik)
12. Božič Simon [2044](BK Brežice)
13. Petrič Žiga [2485](BK Ljubljana)
14. Plesničar Tadej [3502](BK Ljubljana)
15. Poboljšaj Maj [1922](BK Ljubljana)
16. Bizjak Gal [1926](BK Medvode)
17. Ivančič Jaka [505](BK Medvode)
18. Ivančič Matic [41](BK Medvode)
19. Ivančič Miha [180](BK Medvode)
20. Ivanič Miha [122](BK Medvode)
21. Jerčinovič Rok [572](BK Medvode)
22. Kuprivec Rok [1293](BK Medvode)
23. Manić Mateja [4541](BK Medvode)
24. Šuštar Grega [1991](BK Medvode)
25. Cizelj Anej [679](BK Mirna)
26. Hajnšek Kristian [2595](BK Mirna)
27. Krivec Gašper [410](BK Mirna)
28. Miklič Sebastijan [151](BK Mirna)
29. Zupančič Nik [1507](BK Mirna)
30. Plevnik Pirkmajer Miha [3561](BK Konex)
31. Rosulnik Gregor [4796](BK Konex)
32. Skok Simon [77](BK Konex)
33. Sotlar Žan [2217](BK Konex)

DVOJICE FANTJE
1 374 - Urban Herman (BK Mirna) in 151 - Sebastijan Miklič (BK Mirna)
2 410 - Gašper Krivec (BK Mirna) in 122 - Miha Ivanič (BK Medvode)
3 2595 - Kristian Hajnšek (BK Mirna) in 679 - Anej Cizelj (BK Mirna)
4 1922 - Maj Poboljšaj (BK Ljubljana) in 1489 - Gregor Alič (BK Olimpija)
5 3502 - Tadej Plesničar (BK Ljubljana) in 2485 - Žiga Petrič (BK Ljubljana)
6 255 - Daniel Klančar (BK Branik) in 66 - Tomislav Krga (BK Branik)
7 2791 - Simon Mernik (BK Branik) in 2810 - Uroš Burjek (BK Branik)
8 2217 - Žan Sotlar (BK Konex) in 77 - Simon Skok (BK Konex)
9 679 - Anej Cizelj (BK Mirna) in 377 - Domen Laznik (BK Mirna)
10 1507 - Nik Zupančič (BK Mirna) in 2595 - Kristian Hajnšek (BK Mirna)
11 122 - Miha Ivanič (BK Medvode) in 410 - Gašper Krivec (BK Mirna)
12 180 - Miha Ivančič (BK Medvode) in 572 - Rok Jerčinovič (BK Medvode)
13 1293 - Rok Kuprivec (BK Medvode) in 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode)
14 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode) in 1724 - Miha Masten (BK Branik)
15 2468 - Jan Krumpak (BK Bit) in 2134 - Filip Grad (BK Bit)
16 3563 - Maks Počivašek (BK Bit) in brez soigralca
17 2017 - Jan Babnik (BK Bit) in 794 - Tilen Zalar (BK Bit)
18 4541 - Mateja Manić (BK Medvode) in 41 - Matic Ivančič (BK Medvode)
19 1489 - Gregor Alič (BK Olimpija) in 1922 - Maj Poboljšaj (BK Ljubljana)
20 138 - Toni Hotko (BK Pišece) in 4820 - Matija Hranilovič (BK Pišece)
DEKLETA
1. Brajkovič Nike [2019](BK Bit)
2. Kotar Nina [244](BK Bit)
3. Novak Zoja [1965](BK Bit)
4. Križman Lea [2808](BK Branik)
5. Žuran Zala [1995](BK Branik)
6. Jordan Anja [2022](BK Ljubljana)
7. Polanc Petra [576](BK Medvode)
8. Arih Nika [375](BK Mirna)
9. Cizelj Ema [188](BK Mirna)
10. Stovanje Nastja [506](BK Mirna)
11. Zorman Kara [4319](ŠD Sele-Vrhe)

DVOJICE DEKLETA
1 18 - Jerca Bajuk (BK Mirna) in 375 - Nika Arih (BK Mirna)
2 2096 - Maja Koman (BK Kungota) in 523 - Anja Koman (BK Branik)
3 188 - Ema Cizelj (BK Mirna) in 506 - Nastja Stovanje (BK Mirna)
4 2808 - Lea Križman (BK Branik) in 4319 - Kara Zorman (ŠD Sele-Vrhe)
5 576 - Petra Polanc (BK Medvode) in 2206 - Špela Alič (BK Olimpija)
6 2019 - Nike Brajkovič (BK Bit) in 244 - Nina Kotar (BK Bit)
7 2206 - Špela Alič (BK Olimpija) in 576 - Petra Polanc (BK Medvode)
8 4819 - Patra Oreč (BK Pišece) in 4821 - Andrea Kralj (BK Pišece)

MEŠANE DVOJICE
1 375 - Nika Arih (BK Mirna) in 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode)
2 410 - Gašper Krivec (BK Mirna) in 18 - Jerca Bajuk (BK Mirna)
3 375 - Nika Arih (BK Mirna) in 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode)
4 1922 - Maj Poboljšaj (BK Ljubljana) in 2022 - Anja Jordan (BK Ljubljana)
5 171 - Eva Gruber (BK Kungota) in 1724 - Miha Masten (BK Branik)
6 66 - Tomislav Krga (BK Branik) in 523 - Anja Koman (BK Branik)
7 374 - Urban Herman (BK Mirna) in 506 - Nastja Stovanje (BK Mirna)
8 255 - Daniel Klančar (BK Branik) in 2808 - Lea Križman (BK Branik)
9 2810 - Uroš Burjek (BK Branik) in 4319 - Kara Zorman (ŠD Sele-Vrhe)
10 1995 - Zala Žuran (BK Branik) in 1293 - Rok Kuprivec (BK Medvode)
11 3561 - Miha Plevnik Pirkmajer (BK Konex) in 38 - Eva Miklič (BK Konex)
12 77 - Simon Skok (BK Konex) in brez soigralke
13 576 - Petra Polanc (BK Medvode) in 180 - Miha Ivančič (BK Medvode)
14 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode) in 375 - Nika Arih (BK Mirna)
15 794 - Tilen Zalar (BK Bit) in 2019 - Nike Brajkovič (BK Bit)
16 2017 - Jan Babnik (BK Bit) in 1965 - Zoja Novak (BK Bit)
17 2206 - Špela Alič (BK Olimpija) in 1489 - Gregor Alič (BK Olimpija)
18 138 - Toni Hotko (BK Pišece) in 4821 - Andrea Kralj (BK Pišece)
19 4819 - Patra Oreč (BK Pišece) in 4820 - Matija Hranilovič (BK Pišece)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel