Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
Državno prvenstvo do 17 let za posameznike in dvojice za sezono 2020
Organizator: BK Medvode
Vodstvo turnirja: Matic Ivančič, 051 257537
Vrhovni sodnik: Šefik Mašić
Kraj in čas: Sobota, 8. maj 2021, ob 9.30
Kraj : Športna dvorana Medvode, Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekem.
Število fantov: 34
Število deklet: 27

FANTJE
1. Anželj Sebastjan [4197](BK Bit)
2. Cetinski Svit [2949](BK Bit)
3. Pangršič Rio [2842](BK Bit)
4. Zmajšek Gabriel [4825](BK Bit)
5. Bastič Gašper [4185](BK Branik)
6. Koroša Mark [2193](BK Kungota)
7. Debevec Gašper [2482](BK Ljubljana)
8. Kotnik Peter [2937](BK Ljubljana)
9. Pale Stankov Nal [4256](BK Ljubljana)
10. Pangeršič Patrik [3416](BK Ljubljana)
11. Petrič Žiga [2485](BK Ljubljana)
12. Jelenc Tadej [2332](BK Medvode)
13. Lenarčič Kevin Lin [1267](BK Medvode)
14. Malenšek Jure [2702](BK Medvode)
15. Perič Marovt Jaka [2028](BK Medvode)
16. Podgoršek Žiga [1296](BK Medvode)
17. Žagar Matic [1260](BK Medvode)
18. Doler Žiga [2869](BK Mladost)
19. Hac Györköš Anel [1164](BK Mladost)
20. Marolt Matic [2563](BK Olimpija)
21. Mistral Bor [2558](BK Olimpija)
22. Kelhar Aljaž [2543](BK Pišece)
23. Ogorevc Aljaž [4746](BK Pišece)
24. Šironjič Laim Toni [4744](BK Pišece)
25. Zupančič Lovro [4914](BK Pišece)
26. Zupančič Tadej [4915](BK Pišece)
27. Koščak Vid [2143](BK Mirna)
28. Škrlj Tim [2376](BK Mirna)
29. Zupan Žan [4265](BK Mirna)
30. Černe Domen [2782](BK Konex)
31. Godler Majerle Svit [4213](BK Konex)
32. Koritnik Jakob [4054](BK Konex)
33. Mlekuš Aljaž [3395](ŠD Sele-Vrhe)
34. Štifter Matevž [4595](ŠD Sele-Vrhe)

DVOJICE FANTJE
1 2193 - Mark Koroša (BK Kungota) in 1164 - Anel Hac Györköš (BK Mladost)
2 1164 - Anel Hac Györköš (BK Mladost) in 2193 - Mark Koroša (BK Kungota)
3 2782 - Domen Černe (BK Konex) in 4213 - Svit Godler Majerle (BK Konex)
4 2028 - Jaka Perič Marovt (BK Medvode) in 1267 - Kevin Lin Lenarčič (BK Medvode)
5 2332 - Tadej Jelenc (BK Medvode) in 1296 - Žiga Podgoršek (BK Medvode)
6 4185 - Gašper Bastič (BK Branik) in brez soigralca
7 3395 - Aljaž Mlekuš (ŠD Sele-Vrhe) in 4595 - Matevž Štifter (ŠD Sele-Vrhe)
8 4185 - Gašper Bastič (BK Branik) in 3416 - Patrik Pangeršič (BK Ljubljana)
9 2485 - Žiga Petrič (BK Ljubljana) in 2482 - Gašper Debevec (BK Ljubljana)
10 3416 - Patrik Pangeršič (BK Ljubljana) in 4185 - Gašper Bastič (BK Branik)
11 4256 - Nal Pale Stankov (BK Ljubljana) in 2937 - Peter Kotnik (BK Ljubljana)
12 2143 - Vid Koščak (BK Mirna) in 2376 - Tim Škrlj (BK Mirna)
13 4265 - Žan Zupan (BK Mirna) in 2869 - Žiga Doler (BK Mladost)
14 2563 - Matic Marolt (BK Olimpija) in 2558 - Bor Mistral (BK Olimpija)
DEKLETA
1. Butina Kaja [4808](BK Bit)
2. Mihelač Srna [4500](BK Bit)
3. Uršič Ema [2487](BK Bit)
4. Medved Dea [3419](BK Branik)
5. Kevo Katarina [2260](BK Brežice)
6. Halič Vesna [2720](BK Kungota)
7. Koman Maja [2025](BK Kungota)
8. Blazina Anja [2481](BK Ljubljana)
9. Jordan Anja [2022](BK Ljubljana)
10. Korent Ariana [2480](BK Ljubljana)
11. Oblak Maša [2552](BK Medvode)
12. Pipan Lina [1987](BK Medvode)
13. Špendal Neža [4807](BK Medvode)
14. Koša Iva [2474](BK Mladost)
15. Alič Špela [2206](BK Olimpija)
16. Alič Tinkara [2547](BK Olimpija)
17. Kastelic Kristina [4464](BK Mirna)
18. Krištof Neža [2340](BK Mirna)
19. Zupančič Manca [2330](BK Mirna)
20. Dolenc Ema [4302](BK Konex)
21. Jaklin Lana [3471](BK Konex)
22. Korenin Ema [4306](BK Konex)
23. Matovič Kim [2473](BK Konex)
24. Globočnik Šegel Niki [4483](ŠD Sele-Vrhe)
25. Mlinarič Manca [2935](ŠD Sele-Vrhe)
26. Zorman Kara [4319](ŠD Sele-Vrhe)
27. Melloni Lara [4893](BK Mengeš)

DVOJICE DEKLETA
1 2330 - Manca Zupančič (BK Mirna) in 4464 - Kristina Kastelic (BK Mirna)
2 2206 - Špela Alič (BK Olimpija) in 1987 - Lina Pipan (BK Medvode)
3 4306 - Ema Korenin (BK Konex) in 2340 - Neža Krištof (BK Mirna)
4 2720 - Vesna Halič (BK Kungota) in 2474 - Iva Koša (BK Mladost)
5 2025 - Maja Koman (BK Kungota) in 2473 - Kim Matovič (BK Konex)
6 2552 - Maša Oblak (BK Medvode) in 4807 - Neža Špendal (BK Medvode)
7 2474 - Iva Koša (BK Mladost) in 2720 - Vesna Halič (BK Kungota)
8 4302 - Ema Dolenc (BK Konex) in 3471 - Lana Jaklin (BK Konex)
9 1987 - Lina Pipan (BK Medvode) in 2206 - Špela Alič (BK Olimpija)
10 3419 - Dea Medved (BK Branik) in 4319 - Kara Zorman (ŠD Sele-Vrhe)
11 4483 - Niki Globočnik Šegel (ŠD Sele-Vrhe) in 2935 - Manca Mlinarič (ŠD Sele-Vrhe)
12 2481 - Anja Blazina (BK Ljubljana) in 2480 - Ariana Korent (BK Ljubljana)
13 4500 - Srna Mihelač (BK Bit) in 4808 - Kaja Butina (BK Bit)

MEŠANE DVOJICE
1 2474 - Iva Koša (BK Mladost) in 2143 - Vid Koščak (BK Mirna)
2 2206 - Špela Alič (BK Olimpija) in 1296 - Žiga Podgoršek (BK Medvode)
3 2720 - Vesna Halič (BK Kungota) in 2332 - Tadej Jelenc (BK Medvode)
4 2474 - Iva Koša (BK Mladost) in 2143 - Vid Koščak (BK Mirna)
5 4302 - Ema Dolenc (BK Konex) in 4054 - Jakob Koritnik (BK Konex)
6 2473 - Kim Matovič (BK Konex) in 1267 - Kevin Lin Lenarčič (BK Medvode)
7 2028 - Jaka Perič Marovt (BK Medvode) in 1987 - Lina Pipan (BK Medvode)
8 1296 - Žiga Podgoršek (BK Medvode) in 2206 - Špela Alič (BK Olimpija)
9 1267 - Kevin Lin Lenarčič (BK Medvode) in 2473 - Kim Matovič (BK Konex)
10 4185 - Gašper Bastič (BK Branik) in 3419 - Dea Medved (BK Branik)
11 4483 - Niki Globočnik Šegel (ŠD Sele-Vrhe) in 3395 - Aljaž Mlekuš (ŠD Sele-Vrhe)
12 2935 - Manca Mlinarič (ŠD Sele-Vrhe) in 4595 - Matevž Štifter (ŠD Sele-Vrhe)
13 4319 - Kara Zorman (ŠD Sele-Vrhe) in brez soigralca
14 2480 - Ariana Korent (BK Ljubljana) in 4256 - Nal Pale Stankov (BK Ljubljana)
15 2481 - Anja Blazina (BK Ljubljana) in 2482 - Gašper Debevec (BK Ljubljana)
16 2376 - Tim Škrlj (BK Mirna) in 4464 - Kristina Kastelic (BK Mirna)
17 2552 - Maša Oblak (BK Medvode) in brez soigralca
18 4807 - Neža Špendal (BK Medvode) in brez soigralca
19 2330 - Manca Zupančič (BK Mirna) in brez soigralca
20 2340 - Neža Krištof (BK Mirna) in brez soigralca
21 2782 - Domen Černe (BK Konex) in 2260 - Katarina Kevo (BK Brežice)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel