Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
1. turnirja do 17 let za posameznike in dvojice v sezoni 2021
Organizator: BK Mladost Lendava
Vodstvo turnirja: Miha Horvat (040 596 697), Boštjan Hac
Vrhovni sodnik: Jožef Kuprivec
Kraj in čas: ČAS:
Sobota, 19. junij 2021, ob 9.30

KRAJ:
Telovadnica DSŠ Lendava,
Kolodvorska ulica 2e,
9220 Lendava

Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekem.

Število fantov: 17
Število deklet: 13

FANTJE
1. Pangršič Rio [2842](BK Bit)
2. Zmajšek Gabriel [4825](BK Bit)
3. Bastič Gašper [4185](BK Branik)
4. Koroša Mark [2193](BK Kungota)
5. Debevec Gašper [2482](BK Ljubljana)
6. Kotnik Peter [2937](BK Ljubljana)
7. Pangeršič Patrik [3416](BK Ljubljana)
8. Trobec Peter [2483](BK Ljubljana)
9. Trobec Gašper [2484](BK Ljubljana)
10. Jelenc Tadej [2332](BK Medvode)
11. Malenšek Jure [2702](BK Medvode)
12. Stanovnik Samo [2466](BK Medvode)
13. Peshekhonov Nikita [2478](BK Mladost)
14. Koščak Vid [2143](BK Mirna)
15. Jaklin Matic [3474](BK Konex)
16. Koritnik Jakob [4054](BK Konex)
17. Štifter Matevž [4595](ŠD Sele-Vrhe)

DVOJICE FANTJE
1 2193 - Mark Koroša (BK Kungota) in 1164 - Anel Hac Györköš (BK Mladost)
2 3474 - Matic Jaklin (BK Konex) in 4054 - Jakob Koritnik (BK Konex)
3 2332 - Tadej Jelenc (BK Medvode) in 2143 - Vid Koščak (BK Mirna)
4 2143 - Vid Koščak (BK Mirna) in 2332 - Tadej Jelenc (BK Medvode)
5 4595 - Matevž Štifter (ŠD Sele-Vrhe) in brez soigralca
6 2484 - Gašper Trobec (BK Ljubljana) in 2937 - Peter Kotnik (BK Ljubljana)
7 2482 - Gašper Debevec (BK Ljubljana) in 2485 - Žiga Petrič (BK Ljubljana)
8 3416 - Patrik Pangeršič (BK Ljubljana) in 4185 - Gašper Bastič (BK Branik)
9 2702 - Jure Malenšek (BK Medvode) in 2466 - Samo Stanovnik (BK Medvode)
DEKLETA
1. Gleich Mia [3986](BK Branik)
2. Medved Dea [3419](BK Branik)
3. Blazina Anja [2481](BK Ljubljana)
4. Bremec Alina [4569](BK Ljubljana)
5. Bremec Lucia [4469](BK Ljubljana)
6. Korent Ariana [2480](BK Ljubljana)
7. Horvat Tija [2872](BK Mladost)
8. Kastelic Kristina [4464](BK Mirna)
9. Krištof Neža [2340](BK Mirna)
10. Zupančič Manca [2330](BK Mirna)
11. Jaklin Lana [3471](BK Konex)
12. Lever Izabela [4597](ŠD Sele-Vrhe)
13. Melloni Lara [4893](BK Mengeš)

DVOJICE DEKLETA
1 2330 - Manca Zupančič (BK Mirna) in 4464 - Kristina Kastelic (BK Mirna)
2 2340 - Neža Krištof (BK Mirna) in brez soigralke
3 4893 - Lara Melloni (BK Mengeš) in brez soigralke
4 3471 - Lana Jaklin (BK Konex) in brez soigralke
5 2474 - Iva Koša (BK Mladost) in 2872 - Tija Horvat (BK Mladost)
6 2481 - Anja Blazina (BK Ljubljana) in 2480 - Ariana Korent (BK Ljubljana)
7 4469 - Lucia Bremec (BK Ljubljana) in 4569 - Alina Bremec (BK Ljubljana)
8 3471 - Lana Jaklin (BK Konex) in 2340 - Neža Krištof (BK Mirna)
9 3419 - Dea Medved (BK Branik) in 3986 - Mia Gleich (BK Branik)
10 4597 - Izabela Lever (ŠD Sele-Vrhe) in brez soigralke

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel