DP do 13 in do 19 let: Jaka Ivančič, Anja Blazina in Gašper Trobec s po tremi naslovi državnih prvakov!

  • Domov
  • DP do 13 in do 19 let: Jaka Ivančič, Anja Blazina in Gašper Trobec s po tremi naslovi državnih prvakov!

V nedeljo sta v Medvodah potekali državni prvenstvi za posameznike in dvojice v kategorijah do 13 in do 19 let, na katerih je nastopilo več kot 100 tekmovalcev. Tokrat so bili v kategoriji do 13 let najuspešnejši člani BK Ljubljana, saj so osvojili vseh 5 možnih naslovov, v dveh disciplinah sta bili finali povsem ljubljanski in s tem res pokazali svojo dominantnost v tej starostni kategoriji. 
Pri starejših igralcih večjih presenečenj ni bilo, večina nosilcev je upravičila svoje pozicije, na koncu pa so trije naslovi ostali doma, po enega pa so si priigrali Branik, Bit in Olimpija.

Anja Blazina in Gašper Trobec (oba BK Ljubljana) sta uspela osvojiti vse tri naslove do 13 let, kar pa je uspelo še Jaki Ivančiču (BK Medvode) do 19 let.


Dobitniki medalj na državnem prvenstvu do 13 in 19 let:

Fantje posamezno U13:
1. Gašper Trobec (BK Ljubljana)
2. Vid Koščak (BK Mirna)
3./4. Tadej Jelenc (BK Medvode)
3./4. Tim Škrlj (BK Mirna)

Dekleta posamezno U13:
1. Anja Blazina (BK Ljubljana)
2. Ariana Korent (BK Ljubljana)
3./4. Vesna Halič (BK Kungota)
3./4. Iva Koša (BK Mladost)

Fantje dvojice U13:
1. Peter Kotnik/Gašper Trobec (BK Ljubljana)
2. Tadej Jelenc/Vid Koščak (BK Medvode/BK Mirna)
3./4. Blaž Gönc/Jakob Kiralj (BK Mladost)
3./4. Samo Stanovnik/Filip Štrovs (BK Medvode)

Dekleta dvojice U13:
1. Anja Blazina/Ariana Korent (BK Ljubljana)
2. Vesna Halič/Iva Koša (BK Kungota/BK Mladost)
3./4. Alina Bremec/Lucia Bremec (BK Ljubljana)
3./4. Mia Gleich/Dea Medved (BK Branik)

Mešane dvojice U13:
1. Gašper Trobec/Anja Blazina (BK Ljubljana)
2. Peter Kotnik/Ariana Korent (BK Ljubljana)
3./4. Tadej Jelenc/Vesna Halič (BK Medvode/BK Kungota)
3./4. Vid Koščak/Iva Koša (BK Mirna/BK Mladost)

Fantje posamezno U19:
1. Jaka Ivančič (BK Medvode)
2. Klemen Lesničar (BK Branik)
3./4. Miha Masten (BK Branik)
3./4. Ian Spiller (BK Olimpija)

Dekleta posamezno U19:
1. Nike Brajkovič (BK Bit)
2. Špela Alič (BK Olimpija)
3./4. Neža Frank (BK Branik)
3./4. Anja Jordan (BK Ljubljana)

Fantje dvojice U19:
1. Jaka Ivančič/Miha Masten (BK Medvode/BK Branik)
2. Klemen Lesničar/Domen Lonzarič (BK Branik)
3./4. Matevž Herman/Nik Zupančič (BK Mirna)
3./4. Jan Babnik/Gal Bizjak (BK Bit/BK Medvode)

Dekleta dvojice U19:
1. Špela Alič/Maruša Vračar (BK Olimpija)
2. Nike Brajkovič/Neža Frank (BK Bit/BK Branik)
3./4. Lina Pipan/Taja Pipan (BK Medvode)
3./4. Katarina Kevo/Kim Matovič (BK Brežice/BK Konex)

Mešane dvojice U19:
1. Jaka Ivančič/Taja Pipan (BK Medvode)
2. Domen Lonzarič/Maruša Vračar (BK Branik/BK Olimpija)
3./4. Gal Bizjak/Lina Pipan (BK Medvode)
3./4. Rok Kuprivec/Zoja Novak (BK Medvode/BK Ljubljana)

Povezava na vse rezultate:

https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=0B27CCB2-50B6-465D-984A-9C495645C553

Galerija

Arhiv: