VICTOR Slovenia Future Series: Zmaga Miha Ivančiča in Petre Polanc, Kaja Stankovič druga

Na mednarodnem badmintonskem turnirju serije Future v Brežicah, ki šteje za svetovno jakostno lestvico, je med 150 tekmovalci iz 30 različnih držav iz vsega sveta Slovenija posegla po medaljah. In sicer sta svojo prvo zmago na članskih turnirjih dosegla Miha Ivančič in Petra Polanc v mešanih dvojicah, drugo mesto med posameznicami pa je osvojila Kaja Stanković.

Danes se je v Brežicah zaključil mednarodni turnir v badmintonu, ki šteje za svetovno jakostno lestvico. Slovenski tekmovalci so igrali nad pričakovanji – Miha Ivančič in Petra Polanc sta zmagala v mešanih dvojicah, Kaja Stanković pa je med posameznicami osvojila 2. mesto.

Pri moških posamezno je presenetljivo slavil Srb Luka Milić, pri posameznicah pričakovano odlična mlada Španka Sara Penalver Pereira, v ženskih dvojicah Hrvatici Maja Pavlinić in Katarina Galenić, v moških dvojicah pa Danca Oliver Gram in Mads Thogersen.