Koledar

September 2024
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
35 5.-8. September Slovenia Future Series Ljubljana Člani
Avgust 2024
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
34 30.-1. Avgust 30. TEM Mirna Youth Int. 2023 (U11, U13, U15, U17) Mirna/Mokronog Mladinci
Junij 2024
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
24 20.-23. Junij Serbian Youth International U15, U17 Novi Sad Mladinci
23 15. Junij DP do 13 in do 17 let BK MLADOST Mladinci
21 1. Junij DP do 11 in do 15 let BK LJUBLJANA Mladinci
Maj 2024
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
21 26. Maj Liga BZS - finale BK BIT LJ Člani
19 17.-19. Maj Adria Youth & U17 Open 2024 Opatija Mladinci
18 11.-12. Maj 4. AB turnir BZS BK LJUBLJANA Člani
17 3.-5. Maj Austrian U17 Open Dornbirn Mladinci
17 1.-5. Maj PRVOMAJSKE POČITNICE /
April 2024
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
16 27.-30. April PRVOMAJSKE POČITNICE /
15 20.-21. April Srebrna žogica Lendave U11, U13, U15,U17 Lendava Mladinci
15 17.-20. April Slovak Open Bratislava Člani
14 13. April Liga BZS 2. kolo BK MIRNA Člani
13 6. April Li-Ning Slovenia Senior open Dolgi most Ljubljana Rekreativci
13 6. April 2. turnir do 13 let BK KONEX Mladinci
13 4.-6. April Oliver Czech U17 International Češky Krumlov Mladinci
13 1. April VELIKA NOČ /
Marec 2024
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
12 30.-31. Marec VELIKA NOČ /
12 24. Marec DP do 19 let BK MIRNA Mladinci
11 23. Marec Li-Ning Ljubljana Youth Open Dolgi most Ljubljana Mladinci
11 17. Marec Liga BZS 1. kolo BK Mirna Člani
10 16. Marec 2. turnir do 11 in do 17 let BK BIT Mladinci
9 8.-10. Marec Donut Cup 2024 Zgornja Kungota Mladinci
8 2. Marec 13. Turnir bratstva in enotnosti 2024 Brežice Člani
8 1.-3. Marec ZIMSKE POČITNICE 2024 /
Februar 2024
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
6 17.-29. Februar ZIMSKE POČITNICE 2024 /
5 10. Februar 2. turnir do 15 let BK PIŠECE Mladinci
5 10. Februar VETERANSKO DP BK Ljubljana Člani
5 8.-11. Februar 14th Multi alarm Hungarian Junior Pecs Mladinci
4 3.-4. Februar 67. člansko DP za posameznike in dvojice BK KUNGOTA Člani
Januar 2024
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
3 27. Januar 1. turnir do 11 let in 2. turnir do 19 let BK OLIMPIJA Mladinci
2 20. Januar 1. turnir do 17 let BK BRANIK Mladinci
1 13.-14. Januar 3. AB turnir BZS BK PIŠECE Člani
1 13. Januar Badmintonček-Badmintončica 2024 U9, U11, U13 Ravne na Koroškem Mladinci
0 6. Januar YONEX Bit Open 2024 Ljubljana Člani

ZGODOVINA

Povezave do tekmovalnih koledarjev v preteklosti
Leto 2024 | Leto 2023 | Leto 2022 | Leto 2021

RAZPISI

TEM Mirna Youth 2024
petek, 30. avgust 2024
RAZPIS

TEM Mirna U17 2024
petek, 30. avgust 2024
RAZPIS

Divider

KOLEDAR

30. TEM Mirna Youth Int. 2023 (U11, U13, U15, U17)
petek, 30. avgust 2024